Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Jasnobrunatna Firletka niezalogowany
21 lipca 2024r. o 17:36
~~wygrany wyborca burmistrzyni napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatna Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żdzichu napisał(a): No i teraz wiadomo kto ten ferment sieje.Świdrowa się nie nadaje.Kata też był do kitu.Robercik jak najbardziej.Wniosek się sam nasuwa.Ekipa relichowa nadal ma nadzieje tylko nie wiem na co? Ta garstka wypowiada się za wszystkich niezadowolonych.Jest was kilkoro,a mieszacie za wszystkich.Kto się przejmuje wypocinami tych kilku osób.Referendum,odwołanie, itd. Och relisiątka,aż mi was żal.

A gdzie tu napisane , że te się nie nadają a ten się nadaje? To od Świdrowej wyją i piszczą bo wiedzą , że koniec się zbliża .

Świderową to możesz w dupę pocałować , do roboty lenie .

Już były co ją całowały , teraz widać jak ona im się odpłaciła .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cezar niezalogowany
21 lipca 2024r. o 17:52
Jaki koniec. To dopiero początek. Przecież jest planowane referendum ws. odwołania rady miejskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:07
~~Cezar napisał(a): Jaki koniec. To dopiero początek. Przecież jest planowane referendum ws. odwołania rady miejskiej

Rady Miejskiej i Burmistrza .to się zgodzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:15
Ja jestem za referendum jednym i drugim. Świder wygra znów a jej kandydaci także i będzie miała większość. W końcu będzie mogła coś zrobić. W tej sytuacji radni prawie wszystko blokują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatna Firletka niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:34
~~Mieszkaniec napisał(a): Ja jestem za referendum jednym i drugim. Świder wygra znów a jej kandydaci także i będzie miała większość. W końcu będzie mogła coś zrobić. W tej sytuacji radni prawie wszystko blokują

Jak Świdrowa wygra to ja będę księciem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:38
Konkretnie co zablokowali. Na teraz to Burmistrz Świder odtworzenia zabudowy rynku jak budowała die miasta na planie niemieckimi.
Na tą akcje zorganizowała pseudokonultacje aby pomachać papierkiem innym.

Pierwszym hamulcowym w rozwoju jest Burmistrz Świder.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
21 lipca 2024r. o 18:49
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Konkretnie co zablokowali. Na teraz to Burmistrz Świder odtworzenia zabudowy rynku jak budowała die miasta na planie niemieckimi.
Na tą akcje zorganizowała pseudokonultacje aby pomachać papierkiem innym.

Pierwszym hamulcowym w rozwoju jest Burmistrz Świder.

~~Mieszkaniec napisał(a): Ja jestem za referendum jednym i drugim. Świder wygra znów a jej kandydaci także i będzie miała większość. W końcu będzie mogła coś zrobić. W tej sytuacji radni prawie wszystko blokują

Jak będzie referendum to musi wyłonić się trzeci kandydat który jest ekonomistą i menedżerem a nie pseudo bankowiec i nauczycielka podstawówki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Sasanka niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:00
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Konkretnie co zablokowali. Na teraz to Burmistrz Świder odtworzenia zabudowy rynku jak budowała die miasta na planie niemieckimi.
Na tą akcje zorganizowała pseudokonultacje aby pomachać papierkiem innym.

Pierwszym hamulcowym w rozwoju jest Burmistrz Świder.


Odtworzenie zabudowy jak przed wojną nie jest już możliwe zatem kiepski argument. Tak by powstały jakieś kamienice które nie pasowały by to całego rynku. Zresztą idzie w zieleń a nie beton w tych czasach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza