Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Płomienista Sasanka niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:02
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Konkretnie co zablokowali. Na teraz to Burmistrz Świder odtworzenia zabudowy rynku jak budowała die miasta na planie niemieckimi.
Na tą akcje zorganizowała pseudokonultacje aby pomachać papierkiem innym.

Pierwszym hamulcowym w rozwoju jest Burmistrz Świder.

~~Szarożółta Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Konkretnie co zablokowali. Na teraz to Burmistrz Świder odtworzenia zabudowy rynku jak budowała die miasta na planie niemieckimi.
Na tą akcje zorganizowała pseudokonultacje aby pomachać papierkiem innym.

Pierwszym hamulcowym w rozwoju jest Burmistrz Świder.

Ktoś napisał: ~~Mieszkaniec napisał(a): Ja jestem za referendum jednym i drugim. Świder wygra znów a jej kandydaci także i będzie miała większość. W końcu będzie mogła coś zrobić. W tej sytuacji radni prawie wszystko blokują
Jak będzie referendum to musi wyłonić się trzeci kandydat który jest ekonomistą i menedżerem a nie pseudo bankowiec i nauczycielka podstawówki .


Może administratywista ? Człowiek który zna się na przepisach itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokalna niezalogowany
21 lipca 2024r. o 19:14
Jest Świder i mi pasuje. Wiadomo że od byłego burmistrza będą utrudniać.
Pół roku i nikt nie będzie pamiętał nazwiska na R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
22 lipca 2024r. o 7:44
~~Lokalna napisał(a): Jest Świder i mi pasuje. Wiadomo że od byłego burmistrza będą utrudniać.
Pół roku i nikt nie będzie pamiętał nazwiska na R.

Jest Świder na którą głosowałem i teraz żałuję ,ale co się odwlecze to nie uciecze ,referendum nieuniknione .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Calibrachoa niezalogowany
22 lipca 2024r. o 8:19
Panie Robercie, no co Pan będzie miał z tego referendum? Pan przecież jest skreślony z życia politycznego gminy, gdyż nie wchodzi się dwukrotnie do tej samej rzeki. Jest Pan przegraną kartą. Dużo Pan już zdziałał na różnych płaszczyznach i było o Panu głośno w gminie, bo to mała społeczność. Spokojnego życia życzymy, nowej pracy, budowania nowych więzi. To co było (zarządzanie gminą) lepiej zostawić dla innych. 18 lat to wystarczający termin dla wszystkich, przede wszystkim dla Pana. Zdrowia i spokoju życzymy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dpf niezalogowany
22 lipca 2024r. o 10:26
~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Panie Robercie, no co Pan będzie miał z tego referendum? Pan przecież jest skreślony z życia politycznego gminy, gdyż nie wchodzi się dwukrotnie do tej samej rzeki. Jest Pan przegraną kartą. Dużo Pan już zdziałał na różnych płaszczyznach i było o Panu głośno w gminie, bo to mała społeczność. Spokojnego życia życzymy, nowej pracy, budowania nowych więzi. To co było (zarządzanie gminą) lepiej zostawić dla innych. 18 lat to wystarczający termin dla wszystkich, przede wszystkim dla Pana. Zdrowia i spokoju życzymy.

A kto tu mówi o powrocie szkodnika RR,musi być wypromowana osoba trzecia która zakończy ten przerażający spektakl .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co tu się wyrabia niezalogowany
22 lipca 2024r. o 10:56
~~dpf napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Panie Robercie, no co Pan będzie miał z tego referendum? Pan przecież jest skreślony z życia politycznego gminy, gdyż nie wchodzi się dwukrotnie do tej samej rzeki. Jest Pan przegraną kartą. Dużo Pan już zdziałał na różnych płaszczyznach i było o Panu głośno w gminie, bo to mała społeczność. Spokojnego życia życzymy, nowej pracy, budowania nowych więzi. To co było (zarządzanie gminą) lepiej zostawić dla innych. 18 lat to wystarczający termin dla wszystkich, przede wszystkim dla Pana. Zdrowia i spokoju życzymy.

A kto tu mówi o powrocie szkodnika RR,musi być wypromowana osoba trzecia która zakończy ten przerażający spektakl .


Za robotę się weźcie lenie patentowane , wiecznie czegoś chcą, daj i daj , a zarób se ,ręce masz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~emeryt niezalogowany
22 lipca 2024r. o 12:18
~~co tu się wyrabia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dpf napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Panie Robercie, no co Pan będzie miał z tego referendum? Pan przecież jest skreślony z życia politycznego gminy, gdyż nie wchodzi się dwukrotnie do tej samej rzeki. Jest Pan przegraną kartą. Dużo Pan już zdziałał na różnych płaszczyznach i było o Panu głośno w gminie, bo to mała społeczność. Spokojnego życia życzymy, nowej pracy, budowania nowych więzi. To co było (zarządzanie gminą) lepiej zostawić dla innych. 18 lat to wystarczający termin dla wszystkich, przede wszystkim dla Pana. Zdrowia i spokoju życzymy.

A kto tu mówi o powrocie szkodnika RR,musi być wypromowana osoba trzecia która zakończy ten przerażający spektakl .

Za robotę się weźcie lenie patentowane , wiecznie czegoś chcą, daj i daj , a zarób se ,ręce masz ?

Do roboty to są konie i ciągniki ,ja niczego nie chcę bo wypracowałem sobie przez 45 lat pracy dobrą emeryturę ,ale krew mnie zalewa jak widzę tych rządzących, którym walą się szopy a oni decydują o rozwoju Gminy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
22 lipca 2024r. o 12:24
~~emeryt napisał(a):
Ktoś napisał: ~~co tu się wyrabia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~dpf napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladolawendowa Calibrachoa napisał(a): Panie Robercie, no co Pan będzie miał z tego referendum? Pan przecież jest skreślony z życia politycznego gminy, gdyż nie wchodzi się dwukrotnie do tej samej rzeki. Jest Pan przegraną kartą. Dużo Pan już zdziałał na różnych płaszczyznach i było o Panu głośno w gminie, bo to mała społeczność. Spokojnego życia życzymy, nowej pracy, budowania nowych więzi. To co było (zarządzanie gminą) lepiej zostawić dla innych. 18 lat to wystarczający termin dla wszystkich, przede wszystkim dla Pana. Zdrowia i spokoju życzymy.

A kto tu mówi o powrocie szkodnika RR,musi być wypromowana osoba trzecia która zakończy ten przerażający spektakl .

Za robotę się weźcie lenie patentowane , wiecznie czegoś chcą, daj i daj , a zarób se ,ręce masz ?
Do roboty to są konie i ciągniki ,ja niczego nie chcę bo wypracowałem sobie przez 45 lat pracy dobrą emeryturę ,ale krew mnie zalewa jak widzę tych rządzących, którym walą się szopy a oni decydują o rozwoju Gminy .


To jeszcze nic, zobacz taki Kaczyński , niczego nie ma, biedny jak Rydzyk . Ani rodziny ani pieniędzy. A to wszystko dla Polaków, nic dla siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza