Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 19:54
~~Barwinkowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wasz Robert napisał(a): Relich na szefa Veto , natychmiast . Polityk o czystych ręcach i gorącym sercu, taki nasz Nowogrodzki ,,Po 1 mieszkańcy".

Jestem za !


To jest was 2 , ty i Robert.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Katalpa niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 20:00
~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wasz Robert napisał(a): Relich na szefa Veto , natychmiast . Polityk o czystych ręcach i gorącym sercu, taki nasz Nowogrodzki ,,Po 1 mieszkańcy".

Jestem za !

To jest was 2 , ty i Robert.

Jeszcze trzeci jest Leszek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 20:10
~~Barwinkowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Katalpa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wasz Robert napisał(a): Relich na szefa Veto , natychmiast . Polityk o czystych ręcach i gorącym sercu, taki nasz Nowogrodzki ,,Po 1 mieszkańcy".

Jestem za !

To jest was 2 , ty i Robert.
Jeszcze trzeci jest Leszek .

Całe veto za , bo widzą co wyrabia ich ulubienica . Ale ich w.....ła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prawda niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 21:24
~~Pomarańczowożółta Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Barwinkowa Katalpa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wasz Robert napisał(a): Relich na szefa Veto , natychmiast . Polityk o czystych ręcach i gorącym sercu, taki nasz Nowogrodzki ,,Po 1 mieszkańcy".

Jestem za !

To jest was 2 , ty i Robert.
Jeszcze trzeci jest Leszek .
Całe veto za , bo widzą co wyrabia ich ulubienica . Ale ich w.....ła

To jest prawda .nawet przez myśl mi nie przeszło, że tak nas wydyma !Ale kij ma dwa końce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Wiekuistka niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 21:30
Ve-To już nie istnieje i to jest fakt, po tej kompromitacji nie ma racji bytu. Świder pokazała jaka jest autentyczna. Zamiast należycie sprawować urząd dalej prowadzi kampanię wyborczą i skłóca mieszkańców. Ale nie ma tego złego, natura nie znosi próżni i mam nadzieję, że znajdzie się wśród 15 tys. kilka ogarniętych osób i sprowadzą niebawem gminę na właściwe tory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JP3 niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 22:00
Jezu że wam się jeszcze nie znudziło tyle ględzić bez sensu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Katalpa niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 22:17
~~Atramentowa Wiekuistka napisał(a): Ve-To już nie istnieje i to jest fakt, po tej kompromitacji nie ma racji bytu. Świder pokazała jaka jest autentyczna. Zamiast należycie sprawować urząd dalej prowadzi kampanię wyborczą i skłóca mieszkańców. Ale nie ma tego złego, natura nie znosi próżni i mam nadzieję, że znajdzie się wśród 15 tys. kilka ogarniętych osób i sprowadzą niebawem gminę na właściwe tory.

~~Atramentowa Wiekuistka napisał(a): Ve-To już nie istnieje i to jest fakt, po tej kompromitacji nie ma racji bytu. Świder pokazała jaka jest autentyczna. Zamiast należycie sprawować urząd dalej prowadzi kampanię wyborczą i skłóca mieszkańców. Ale nie ma tego złego, natura nie znosi próżni i mam nadzieję, że znajdzie się wśród 15 tys. kilka ogarniętych osób i sprowadzą niebawem gminę na właściwe tory.

Veto się odrodzi ,przyjdą młodzi ,przejmą stery i wyprowadzą gminę na prostą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Pernecja niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 22:19
~~JP3 napisał(a): Jezu że wam się jeszcze nie znudziło tyle ględzić bez sensu...

To jest szczera prawda nie ględzenie . Są wioski co przez nią cierpią . Podzieliła ludzi miała swoich pupilków co jej ufały , uczyła jak ustawić wybory sołtysów , aby wywalić ludzi takich co wiele dobrego robiły dla swoich mieszkańców . Ale to podły człowiek i myślała tylko o sobie . Teraz te wioski są na szarym końcu , bo jej pupile nic nie potrafią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza