Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziecko niemal wypadło z wózka w autobusie MZK
~~Hebanowa Surfinia niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:17
Styl jazdy kierowców bolesławieckiego MZK nie zmienił się od czasu powstania przedsiębiorstwa, gdy do pracy na tym stanowisku zatrudniano traktorzystów, nawykłych do przewożenia spakowanych w worki ziemniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szok niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:17
Jak można zostwaic dziecko w wózku!!! I sobie usiąść !!! Co za ,,baba" , brak wyobraźni! A potem wszystko wina kierowcy!!! , nie dałabym ci nawet na sekundę popilnowac dzieci!!! Brak słów!!! . Nawet w sobie wino nie widzi tylko odrazu w kierowcy! Że pijany. To chyba babcia była pijana!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Języczka niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:19
Nieodpowiedzialna babcia a jeszcze chciala oskarżyć kierowce, nie ladnie, szkoda tylko dziecka że pod taka opieka zostaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Kiścień niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:20
~~Hebanowa Surfinia napisał(a): Styl jazdy kierowców bolesławieckiego MZK nie zmienił się od czasu powstania przedsiębiorstwa, gdy do pracy na tym stanowisku zatrudniano traktorzystów, nawykłych do przewożenia spakowanych w worki ziemniaków.



Jezdze autobusami i nie mam nic do zarzucenia kierowca! Zrób sobie prawo jazdy na autobus i usiądź na kierownicę . A jak się nie podoba to na piechotę!!! . Nie dość że na darmo tylko wożą to. Wieczne pretensje!!! Patrzcie ludzie jak wy się zachowujecie? ... Wchodzicie do autobusu jak bydło - ani dzień dobry ani dziękuję ani pocałuj mnie w du... , aż mi wstyd za was ludzie! .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maryna niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:20
A może madka pod wpływem…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Surfinia niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:22
~~Rudawy Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hebanowa Surfinia napisał(a): Styl jazdy kierowców bolesławieckiego MZK nie zmienił się od czasu powstania przedsiębiorstwa, gdy do pracy na tym stanowisku zatrudniano traktorzystów, nawykłych do przewożenia spakowanych w worki ziemniaków.



Jezdze autobusami i nie mam nic do zarzucenia kierowca! Zrób sobie prawo jazdy na autobus i usiądź na kierownicę . A jak się nie podoba to na piechotę!!! . Nie dość że na darmo tylko wożą to. Wieczne pretensje!!! Patrzcie ludzie jak wy się zachowujecie? ... Wchodzicie do autobusu jak bydło - ani dzień dobry ani dziękuję ani pocałuj mnie w du... , aż mi wstyd za was ludzie! .

To nie zarzuty tylko fakty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:23
Czasem gwałtownie chamują albo ostro wchodzą zakręt. Trzeba sie mocno trzymac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pasazer niezalogowany
14 maja 2024r. o 9:24
Kierowca był pewnie starszy Pan z czarnym wąsem. Tylko on tak potrafi jeździć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza