Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital św. Łukasza "leczy" online w swojej przychodni. Nie biorę udziału w tym cyrku!
~~Brudnobiały Moszenki niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:09
Układ .
Układ zamknięty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoszare Przymiotno niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:23
~~Ziemistoszara Pernecja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawobrązowa Czereśnia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Przegorzan napisał(a): W tym roku byłem na 4 rodzajów takich badań. W sumie niczym się nie różniły. Za każdym razem krew (pewno robią kaszankę), czasami mocz (może mają jakiś kompostownik). 3, 4 wizyty i "jakaś ocena" która nic nie wnosi. Jestem rencistą z określonymi schorzeniami. Te badania są tylko by wyciągnąć pieniądze z NFZ, nic więcej. Myślę, że większość leczących się dochodzi do tego wniosku. Tzn nie ważny jest stan twojego zdrowia, tylko ile na tobie można zarobić.


oddział komercyjny dla dzieci psychicznie chorych--KLAPA
Oddział kardiologii-klapa
oddział pulmonologii-klapa...działalność finansowa i 50 milionów zadłuzenia Szpitala w 4 lata SUKCESS
lekarz online w przychodni SUKCES
Brawo Panie dyrektorze Barczyk.


Bezpartyjni Samorzadowcy -Trzecia Noga-PSL to sukcesy Kamila Barczyka-on lubi byc online ;).



"Jako radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, będę zajmował się przede wszystkim problematyką zdrowotną i społeczną. Jest ona kluczowa dla poprawy jakości naszego życia. Tak wiele jest do zrobienia! Podniesienie standardów diagnostyki i leczenia jest moim priorytetem. Należy zapewnić równy dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych dla każdego mieszkańca Dolnego Śląska, nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych gminach i miasteczkach. Pragnę także podkreślić znaczenie edukacji zdrowotnej i programów profilaktycznych, które znacząco przyczyniają się do poprawy zdrowia publicznego."

panie radny Barczyk no to PanDyrektor inaczej robi;) a długi szpitala rosną i ta dbałość o pacjenta ;))))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Niecierpek niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:24
"""Jako radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, będę zajmował się przede wszystkim problematyką zdrowotną i społeczną. Jest ona kluczowa dla poprawy jakości naszego życia. Tak wiele jest do zrobienia! Podniesienie standardów diagnostyki i leczenia jest moim priorytetem. Należy zapewnić równy dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych dla każdego mieszkańca Dolnego Śląska, nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych gminach i miasteczkach. Pragnę także podkreślić znaczenie edukacji zdrowotnej i programów profilaktycznych, które znacząco przyczyniają się do poprawy zdrowia publicznego."

cos Panu nie wychodzi-WSTYD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białobrązowy Wiąz niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:37
Dziękuję wam za taką... profilaktykę.. od mojego numeru telefonu precz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:53
~~Białobrązowy Wiąz napisał(a): Dziękuję wam za taką... profilaktykę.. od mojego numeru telefonu precz

Ale profilaktyka właśnie to oznacza. Nie myl z leczeniem. Na te programy idą ludzie którzy nie wiedzą że są chorzy, bo chory ma już coś zdiagnozowane i powinien się leczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobiała Begonia niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:54
~~Białobrązowy Wiąz napisał(a): Dziękuję wam za taką... profilaktykę.. od mojego numeru telefonu precz

co troche dzwonia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
23 lipca 2024r. o 16:12
~~Brudnobiały Moszenki napisał(a): „ ~~Stalowa Laurowiśnia niezalogowany
11 godz. 59 min. temu

Coś mi tu 'śmierdzi' - chyba nowa forma 'dojenia' NFZ. ”

Szpital po Covidzie byl
na plusie kilkanaście milionów zł ,
w dwa lata narobił kolejnych gigantycznych długów ?

NFZ nie prowadzi w Bolesławcu żadnych badań genetycznych w tzw . programie płucnym czy udarowym .
To jest lokalny wymysł i robią
to „ wydre ” w Warszawie nic o tym nie wiedzą .


Jak to przemyśleć...to wałek za wałkiem..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Tamaryszek niezalogowany
23 lipca 2024r. o 17:45
Gdy płatnik się dowie to zamiast fruktów będą kary Panie Barczyk....coś Panu znów nie wyszło;)..znowu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza