Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital św. Łukasza "leczy" online w swojej przychodni. Nie biorę udziału w tym cyrku!
~~Zzieleniały Świerk niezalogowany
22 lipca 2024r. o 21:23
A ja po telefonie do mnie umówiłam się do kardiologa i zapomniałam pójść. Widzę, że nic nie straciłam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszara Pernecja niezalogowany
22 lipca 2024r. o 21:30
~~Zielonkawobrązowa Czereśnia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szaropopielaty Przegorzan napisał(a): W tym roku byłem na 4 rodzajów takich badań. W sumie niczym się nie różniły. Za każdym razem krew (pewno robią kaszankę), czasami mocz (może mają jakiś kompostownik). 3, 4 wizyty i "jakaś ocena" która nic nie wnosi. Jestem rencistą z określonymi schorzeniami. Te badania są tylko by wyciągnąć pieniądze z NFZ, nic więcej. Myślę, że większość leczących się dochodzi do tego wniosku. Tzn nie ważny jest stan twojego zdrowia, tylko ile na tobie można zarobić.


oddział komercyjny dla dzieci psychicznie chorych--KLAPA
Oddział kardiologii-klapa
oddział pulmonologii-klapa...działalność finansowa i 50 milionów zadłuzenia Szpitala w 4 lata SUKCESS
lekarz online w przychodni SUKCES
Brawo Panie dyrektorze Barczyk.


Bezpartyjni Samorzadowcy -Trzecia Noga-PSL to sukcesy Kamila Barczyka-on lubi byc online ;).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Moszenki niezalogowany
23 lipca 2024r. o 0:28
Zadłużony Szpital to dokonania
pana Piotra Romana i pana Tomasza Gabrysiaka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Moszenki niezalogowany
23 lipca 2024r. o 0:47
„ ~~Stalowa Laurowiśnia niezalogowany
11 godz. 59 min. temu

Coś mi tu 'śmierdzi' - chyba nowa forma 'dojenia' NFZ. ”

Szpital po Covidzie byl
na plusie kilkanaście milionów zł ,
w dwa lata narobił kolejnych gigantycznych długów ?

NFZ nie prowadzi w Bolesławcu żadnych badań genetycznych w tzw . programie płucnym czy udarowym .
To jest lokalny wymysł i robią
to „ wydre ” w Warszawie nic o tym nie wiedzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Migdałowiec niezalogowany
23 lipca 2024r. o 7:11
~~Brudnobiały Moszenki napisał(a): „ ~~Stalowa Laurowiśnia niezalogowany
11 godz. 59 min. temu

Coś mi tu 'śmierdzi' - chyba nowa forma 'dojenia' NFZ. ”

Szpital po Covidzie byl
na plusie kilkanaście milionów zł ,
w dwa lata narobił kolejnych gigantycznych długów ?

NFZ nie prowadzi w Bolesławcu żadnych badań genetycznych w tzw . programie płucnym czy udarowym .
To jest lokalny wymysł i robią
to „ wydre ” w Warszawie nic o tym nie wiedzą .


50 baniek długu ;) na rok 2023
Ciekawe ile teraz ;) ,bo przecież konkurs na dyrektora szpitala wygrany
za "GENY MAMY|" ;)

A mamuśka narobiła juz 100 milinów ;) To tak się zwija sreberka;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
23 lipca 2024r. o 9:20
~~Szaropopielaty Przegorzan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płowożółta Sałata napisał(a): Ale co mieli ci powiedzieć że jesteś chory jak jesteś zdrowy?

Przeczytałeś co napisałem, geniuszu?


Przeczytałem. Napisałeś że wyniki które robili masz ok. To choroby szukaj w innych miejscach swojego ciała. Pomijając te które zostaly zdiagnozowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielata Serduszka niezalogowany
23 lipca 2024r. o 9:29
~~Szarozielony Migdałowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Moszenki napisał(a): „ ~~Stalowa Laurowiśnia niezalogowany
11 godz. 59 min. temu

Coś mi tu 'śmierdzi' - chyba nowa forma 'dojenia' NFZ. ”

Szpital po Covidzie byl
na plusie kilkanaście milionów zł ,
w dwa lata narobił kolejnych gigantycznych długów ?

NFZ nie prowadzi w Bolesławcu żadnych badań genetycznych w tzw . programie płucnym czy udarowym .
To jest lokalny wymysł i robią
to „ wydre ” w Warszawie nic o tym nie wiedzą .


50 baniek długu ;) na rok 2023
Ciekawe ile teraz ;) ,bo przecież konkurs na dyrektora szpitala wygrany
za "GENY MAMY|" ;)

A mamuśka narobiła juz 100 milinów ;) To tak się zwija sreberka;)



Czy kolejny minister Zdrowia bedzie grzmiał o skandalu jak w przypadku otwarcia komercyjnego oddziału psychiatrii dzieciecej??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Moszenki niezalogowany
23 lipca 2024r. o 12:08
Lokalni bonzowie , Roman , Gabrysiak , Przybylski . . za długo już siedzą przy korytach i na stołkach a to są owoce ich „ pracy ” .

Działki , przetargi , szpital , baseniki , obwodnica , Zgorzelecką itd . . . itd . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza