Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca krytykuje ceremonię otwarciach Igrzysk Olimpijskich
~~Myszata Gipsówka niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:16
nos w sos nogi w pierogi krytykuj pedofilstwo w kosciele a skoro tego nie robisz to popierasz.Wara od ceremonii otwarcia i sie nie popisuj za to nie bedziesz chwalony.A tak apropo dyplomów z uczelni -nareszcie sie juz za to biora.Predzej czy pozniej karma wróci za brak empatii dla ludzi którzy potrzebowali twojej pomocy ufali ci jako posłowi.nie sztuka pomagac tylko wybranym na zasadzie bo to mi sie ..oplaca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~odp niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:28
~~Jasiu napisał(a): Szymonie Pogodo.

Kpiny z wiary i tradycji uskuteczniał wasz marszałek Kuchciński w podkarpackich burdelach, ks. Tomasz doprowadzający do omdlenia męską prostytutkę na orgii w Dąbrowie Górniczej, rzecznik kurii białostockiej, tu cytat z jego zalotów: „będziesz moją prywatną szmatą”, Andrzej Duda z Jolą Rosiek, Izą Pęk i leśnym ruchadłem, bogobojna mężatka kurator Nowak śliniąca się do Kuchcińskiego, poseł Pięta z kochanką poznaną na rocznicy katastrofy smoleńskiej, Kurski z kościelnym rozwodem, Marta Kaczyńska- żona mężów kilku, syn Beaty Szydło przyjmujący święcenia kapłańskie w świetle kamer i w towarzystwie partyjnej wierchuszki, a dziś mąż i ojciec bez koloratki pod brodą. Ich wszystkich łączy parasol ochronny PiS, obrzydliwa hipokryzja i policzek dla tych, którzy wiary nie traktują instrumentalnie. A „ostatnią wieczerzę” będziecie wsuwać po kolei, przed pierdlem.
prosze widzisz pogodo i co tu nie protestowałes? nie mydl ludziom oczy hipokryzja obnazona a czepiasz sie Francuzów .kolejny kraj z którym zadzieracie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jirki niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:31
olimpiada wstydu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Mydlnica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:43
„ Gigant telekomunikacyjny C Spire, szósty co do wielkości dostawca usług bezprzewodowych w Stanach Zjednoczonych, podjął już zdecydowane działania.
Firma ogłosiła decyzję o wycofaniu wszelkich reklam z igrzysk. ”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Taki sobie emeryt niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:01
Jak zwykle powierzchowny i niedouczony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Twój wyborca niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:03
Panie pośle głosowałem na Pana z myślą że będzie pan działał na rzecz społeczności lokalnej ale pan woli zajmować się PIERDOŁAMI.
W Bolesławcu jest wiele do zrobienia rzeczy które wymagają " pchnięcia" u góry w ministerstwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Mydlnica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:04
„ Prezes ligi piłkarskiej
w Hiszpanii
La Liga Javier Tebas i część mediów w tym kraju skrytykowała ceremonię otwarcia Letnich Igrzysk
Olimpijskich w Paryżu ,
jako obraźliwą dla chrześcijan. Zarzucili oni organizatorom
imprezy brak szacunku
wobec osób wierzących
w Jezusa Chrystusa.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 lipca 2024r. o 11:07
~~Seledynowy Grujecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Szymonie Pogodo.

Kpiny z wiary i tradycji uskuteczniał wasz marszałek Kuchciński w podkarpackich burdelach, ks. Tomasz doprowadzający do omdlenia męską prostytutkę na orgii w Dąbrowie Górniczej, rzecznik kurii białostockiej, tu cytat z jego zalotów: „będziesz moją prywatną szmatą”, Andrzej Duda z Jolą Rosiek, Izą Pęk i leśnym ruchadłem, bogobojna mężatka kurator Nowak śliniąca się do Kuchcińskiego, poseł Pięta z kochanką poznaną na rocznicy katastrofy smoleńskiej, Kurski z kościelnym rozwodem, Marta Kaczyńska- żona mężów kilku, syn Beaty Szydło przyjmujący święcenia kapłańskie w świetle kamer i w towarzystwie partyjnej wierchuszki, a dziś mąż i ojciec bez koloratki pod brodą. Ich wszystkich łączy parasol ochronny PiS, obrzydliwa hipokryzja i policzek dla tych, którzy wiary nie traktują instrumentalnie. A „ostatnią wieczerzę” będziecie wsuwać po kolei, przed pierdlem.


Jasiu- nie zekupczyj sie
Zastosowana autokorekta



Dziękuję Panie pośle że mi Pan kulturalnie odpisał , nie ma takich zbyt wielu w Pańskiej partii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza