Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł z Bolesławca krytykuje ceremonię otwarciach Igrzysk Olimpijskich
~~Jasnobrązowa Mydlnica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:38
Jesse Jackson, aktywista na rzecz praw obywatelskich,
powedzial że
: „Western civ has got to go!” (Zachodnia cywilizacja musi odejść!). Nikt nie przypuszczał,
że stanie się ono sygnałem do kampanii przeciw kulturze zachodniej.. .
Krucjata przeciwko Zachodowi .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patriota niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:43
Pisowce mieli wszystko. Zabrakło im tylko przyzwoitości i rozumu. Bo tego nie można ukraść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Tulipanowiec niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:50
~~Patriota napisał(a): Pisowce mieli wszystko. Zabrakło im tylko przyzwoitości i rozumu. Bo tego nie można ukraść.

No i mądry inaczej się wypowiedział.
Miłej niedzieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Pęcherznica niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:55
lepiej się wypowiedział niż poseł z Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
28 lipca 2024r. o 9:55
~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Perłowa Krokosmia napisał(a): Niby jakim?


O co Janusz pytasz ?

Takich Babiarzy w TVP cały czas jest bardzo dużo (patrz wydawcy). Nie mogę tego naprawdę zrozumieć, bo nowa władza w ten sposób sama robi sobie krzywdę. Tv Republika go przytuli.

A co masz do Republiki???Dla ciebie też Polskość to nienormalność???Nie musisz oglądać, masz wybór.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jack niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:05
Pierwsze zdanie i się odechciewa czytać dalej, jest to tak nie dorobione liturgicznie i gramatycznie, że aż żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j23 niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:05
a może niech zaatakują KORAN i ALLACHA ale byłby łach ,,,,, to dopiero kolorowa zaraza ruszyła by w obronie,,,,,tacy bohatery obrażać samych siebie islam czeka atakujcie ...y kolorowe

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Ziarnopłon niezalogowany
28 lipca 2024r. o 10:13
~~Ja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ołowiany Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Perłowa Krokosmia napisał(a): Niby jakim?


O co Janusz pytasz ?

Takich Babiarzy w TVP cały czas jest bardzo dużo (patrz wydawcy). Nie mogę tego naprawdę zrozumieć, bo nowa władza w ten sposób sama robi sobie krzywdę. Tv Republika go przytuli.
A co masz do Republiki???Dla ciebie też Polskość to nienormalność???Nie musisz oglądać, masz wybór.

Republika to zlepek najjaskrawszych przykładów tej właśnie, choć wypaczonej, to jednak tezy. Medialne zbiorowisko niekompetencji, nienawiści i manipulacji półprawdami. Stacja dla elementu nie nadążającego za cywilizacją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza