Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy Zagajnika od niemal 30 lat walczą z gminą o świetlicę [ZDJĘCIA]
~~Lokalny niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 14:14
Pitolisz Mariusz farmazony. Tylko tyle potrafisz. Ale czego można się po tobie spodziewać. Świdrowa jak obiecała to powoli to zrobi. Napewno więcej niż twój guru R. A jak dalej pani sołtys się nie podoba to proszę o wybór nowego. Ale przecież nikt nie będzie startował bo przecież trzeba czymś się wykazać i coś robić. Krytykować to każdy potrafi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie wiem co o tym mysleć niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 15:01
Robienie awantury o sale i oczernianie nowej burmistrz jest bardzo nie na miejscu. Rzadzi kilka mcy i nie jest osoba ktora podejmuje decyzje w gminie, od tego jest Rada, ktorej wiekszoscia jest ekipa P R . Budzet na ten rok jest rozplanowany, wiec nie wiem czego oczekiwali mieszkancy Zagajnika? Ze bd nowy burmistrz i za mc wybuduje im nowa sale? Tak to nie dziala. Nowy burmistrz potrzebuje lat na poprawe wszystkiego w poszczegolnych wsiach a nie dni czy miesiecy. Co do sali? Taki troche temat rzeka...na zebrania wiejskie przychodzi po 5 osob, z czego wiekszosc to domownicy Pani Soltys. Ostatnio zorganizowana impreza dla dzieci na ktorej bylo 5 osob. Nie oszukujmy sie ale mieszkancy Zagajnika nie sa ani chetni do pomocy ani do uczestnictwa w takich imprezach. Wiec sala wiejska? Po co i dla kogo? Do dyspozycji Pani Soltys jest sala w Wykrotach. Ile razy chcac zrobic impreze i majac mozliwosc na sali w Wykrotach cos zorganizowala? Ani razu. Starania o nowa sale moze kiedys dojda do skutku, ale nie oczekujmy tego po kilku mc rzadzenia nowej burmistrz. Nowe sale w Gieraltowie czy Milikowie to decyzja Rady Miejskiej!! Moze warto miec glownie do nich pretensje jak dysponuja pieniedzmi gminny.
Zyczymy Powodzenia w dazeniu do celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szydlica niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 15:07
Jak nie wiesz co myśleć to po jakiego piszesz o oczernianiu Burmistrz.... podaj przykład o tym świadczący.
Może czas zacząć czytać materiały dokumenty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokalny niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 18:00
~~Sinoniebieska Szydlica napisał(a): Jak nie wiesz co myśleć to po jakiego piszesz o oczernianiu Burmistrz.... podaj przykład o tym świadczący.
Może czas zacząć czytać materiały dokumenty...


Z idiotą nie będę dyskutował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Bieluń niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 19:08
Zatem widać zamiast argumentu inwektywa.
Faktycznie trudno się dogadać.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MS niezalogowany
4 sierpnia 2024r. o 19:50
Biały Bieluń - bardzo dobre argumenty. Popieram. W końcu ktoś kto myśli rozsądnie. Więcej takich ludzi nam w gminie trzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 22:16
~~Granatowa Rudbekia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lipowy napisał(a): Dobrze że major rezerwy z Koalicji Obywatelskiej to wszystko rozumie. Szkoda że KO tylko próbuje szkodzić w naszej gminie


Faktem jest, że będę szkodził każdemu kto będzie dyskryminował Ludzi i dzielił Społeczeństwo Obywatelskie na lepszych i gorszych Mieszkańców. Kto będzie się uwłaszczał na majątku Gminy i działał na szkodę Mieszkańców prowadząc szemrane interesy i będzie narażał Mieszkańców na niebezpieczeństwo.

Politykiem nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Jestem oficerem Wojska Polskiego i Patriota i będę patrzył władzom Gminy na ręce - od Pani ŚWIDER, poprzez niejakiego RELICHA z DRĄGIEM po niejaką SZELECHOWICZ z jej oświadczeniem majątkowym.

Tak się składa, że mam spore możliwości...
Jeśli nie jesteś politykiem , to po ciul tu się wypowiadasz . Rozkazy wydaj w wojsku , ale widać , że cieniki Bolek z ciebie to i tam masz zero do powiedzenia . To Świdrowa obiecała małym wioską pomoc , to niech wykonuje obietnice . Sprawozdania sprawdzaj szeregowym , a tu możesz tylko pisać te bzdury . To tacy ludzie jak ty dzielą tę gminę .


Polska mowa nie być trudna widzę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
5 sierpnia 2024r. o 22:18
~~Qa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lipowy napisał(a): Dobrze że major rezerwy z Koalicji Obywatelskiej to wszystko rozumie. Szkoda że KO tylko próbuje szkodzić w naszej gminie


Faktem jest, że będę szkodził każdemu kto będzie dyskryminował Ludzi i dzielił Społeczeństwo Obywatelskie na lepszych i gorszych Mieszkańców. Kto będzie się uwłaszczał na majątku Gminy i działał na szkodę Mieszkańców prowadząc szemrane interesy i będzie narażał Mieszkańców na niebezpieczeństwo.

Politykiem nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Jestem oficerem Wojska Polskiego i Patriota i będę patrzył władzom Gminy na ręce - od Pani ŚWIDER, poprzez niejakiego RELICHA z DRĄGIEM po niejaką SZELECHOWICZ z jej oświadczeniem majątkowym.

Tak się składa, że mam spore możliwości...
Szczęsny ty masz problemy z kulturą …. Ciebie już każdy unika , bo ty jesteś dziwny człowiek


Proszę się przedstawić - z tchórzami nie dyskutuję na forach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza