Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy Zagajnika od niemal 30 lat walczą z gminą o świetlicę [ZDJĘCIA]
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 15:08
~~Lipowy napisał(a): Dobrze że major rezerwy z Koalicji Obywatelskiej to wszystko rozumie. Szkoda że KO tylko próbuje szkodzić w naszej gminie


Faktem jest, że będę szkodził każdemu kto będzie dyskryminował Ludzi i dzielił Społeczeństwo Obywatelskie na lepszych i gorszych Mieszkańców. Kto będzie się uwłaszczał na majątku Gminy i działał na szkodę Mieszkańców prowadząc szemrane interesy i będzie narażał Mieszkańców na niebezpieczeństwo.

Politykiem nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Jestem oficerem Wojska Polskiego i Patriota i będę patrzył władzom Gminy na ręce - od Pani ŚWIDER, poprzez niejakiego RELICHA z DRĄGIEM po niejaką SZELECHOWICZ z jej oświadczeniem majątkowym.

Tak się składa, że mam spore możliwości...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Agrest niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 15:14
Niech będzie jasne:
Koleni Burmistrzowie podchodzą niemal szablonowo do "panowania". Mamy do czynienia ze strategią czysto matematyczną , interesują się wsiami tymi i w takiej ilości, która gwarantuje im kolejne wygrane. Nie ma w tym wyliczeniu Zagajnika.
Gierałtów będzie miał 2 (słownie dwie) Świetlice a Zagajnik być może ma inne potrzeby o których nic Zagajniczanie nie wiedzą . Wychodzi na to, że kolejny burmistrz, który będzie bazował na podziałach. Metoda pisowska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Rudbekia niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 15:22
~~Zagajniczanka napisał(a): No tak. Gierałtów będzie miał świetlicę za kilka milionów a Zagajnik jak zwykle nic. Napewno się na to nie zgodzimy. Jak nas radni nie poprą to Zagajnik sam przyjedzie na sesje rady i inaczej pogadamy

A to wam chodzi o to , że Gierałtów będzie miał ? Szok co za podłość . Na sesje może każdy przyjść i rozmawiać . Ale to straszenie i grożenie radnym , to widać jak nisko trzeba upaść . Sołtyska daj na luz bo tylko pogarszasz sprawę . Dobrze wiesz że nikt nie chce z tobą współpracować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowa Rudbekia niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 16:11
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lipowy napisał(a): Dobrze że major rezerwy z Koalicji Obywatelskiej to wszystko rozumie. Szkoda że KO tylko próbuje szkodzić w naszej gminie


Faktem jest, że będę szkodził każdemu kto będzie dyskryminował Ludzi i dzielił Społeczeństwo Obywatelskie na lepszych i gorszych Mieszkańców. Kto będzie się uwłaszczał na majątku Gminy i działał na szkodę Mieszkańców prowadząc szemrane interesy i będzie narażał Mieszkańców na niebezpieczeństwo.

Politykiem nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Jestem oficerem Wojska Polskiego i Patriota i będę patrzył władzom Gminy na ręce - od Pani ŚWIDER, poprzez niejakiego RELICHA z DRĄGIEM po niejaką SZELECHOWICZ z jej oświadczeniem majątkowym.

Tak się składa, że mam spore możliwości...

Jeśli nie jesteś politykiem , to po ciul tu się wypowiadasz . Rozkazy wydaj w wojsku , ale widać , że cieniki Bolek z ciebie to i tam masz zero do powiedzenia . To Świdrowa obiecała małym wioską pomoc , to niech wykonuje obietnice . Sprawozdania sprawdzaj szeregowym , a tu możesz tylko pisać te bzdury . To tacy ludzie jak ty dzielą tę gminę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jest jak jest niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 18:27
Świdrowa bez zgody rady miasta nic nie zrobi. A większość w radzie mają radni R.
Zatem wszystko w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qa niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:02
~~mjr rez pil Arkadiusz SZCZĘSNY napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lipowy napisał(a): Dobrze że major rezerwy z Koalicji Obywatelskiej to wszystko rozumie. Szkoda że KO tylko próbuje szkodzić w naszej gminie


Faktem jest, że będę szkodził każdemu kto będzie dyskryminował Ludzi i dzielił Społeczeństwo Obywatelskie na lepszych i gorszych Mieszkańców. Kto będzie się uwłaszczał na majątku Gminy i działał na szkodę Mieszkańców prowadząc szemrane interesy i będzie narażał Mieszkańców na niebezpieczeństwo.

Politykiem nie jestem, nie byłem i nigdy nie będę. Jestem oficerem Wojska Polskiego i Patriota i będę patrzył władzom Gminy na ręce - od Pani ŚWIDER, poprzez niejakiego RELICHA z DRĄGIEM po niejaką SZELECHOWICZ z jej oświadczeniem majątkowym.

Tak się składa, że mam spore możliwości...

Szczęsny ty masz problemy z kulturą …. Ciebie już każdy unika , bo ty jesteś dziwny człowiek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka miejscowości Zagajnik niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:03
W pełni popieram działania Pani Sołtys z Zagajnika. I nie rozumiem dziwnych ludzi i ich niepotrzebnych komentarzy na temat Pani Katrzyny - są nie na miejscu. Tu chodzi o świetlice wiejską i wszystkich mieszkanców wsi Zagajnik. Pani K. jako jedyna z wcześniej działających na terenie wsi soltysów próbuje działać na większą skalę nie pozostaje jedynie na pisaniu pism do Bursmistrza i GCKiS w Nowogrodzcu które i tak sobie z tym nic nie robią od lat... I wierzę, że te teraźniejsze działania sprawią, że w końcu w Zagajniku powstanie świetlica (nie oczekujemy pałaców, galerii, zamków i hoteli wystarczy mala świetlica wiejska na ok. 50 osób) dzięki której będzie można cokolwiek zorganizować... chociażby zebrania, zajęcia/zabawy dla dzieci jak również mogłoby normalnie funkcjonować kolo gospodyń wiejskich. Czy to tak wiele? Jak to jest możliwe, że gminy wokół maja świetlice wiejskie wszystko funkcjonuje jak należy, a w naszej gminie jedne miejscowości są faworyzowane przez cały czas a drugie traktowane po macoszemu? Czy ludzie mieszkający w Zagajniku różnia sie czymś od ludzi zamieszkałych inne miejscowosci? Wszyscy ludzie powinni być traktowani jednakowo!!! Pani Burmistrz powinna skończyć z tą chorą sytuacją w naszej gminie, która dzieje się już od dłuższego czasu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Qa niezalogowany
3 sierpnia 2024r. o 19:09
~~Mieszkanka miejscowości Zagajnik napisał(a): W pełni popieram działania Pani Sołtys z Zagajnika. I nie rozumiem dziwnych ludzi i ich niepotrzebnych komentarzy na temat Pani Katrzyny - są nie na miejscu. Tu chodzi o świetlice wiejską i wszystkich mieszkanców wsi Zagajnik. Pani K. jako jedyna z wcześniej działających na terenie wsi soltysów próbuje działać na większą skalę nie pozostaje jedynie na pisaniu pism do Bursmistrza i GCKiS w Nowogrodzcu które i tak sobie z tym nic nie robią od lat... I wierzę, że te teraźniejsze działania sprawią, że w końcu w Zagajniku powstanie świetlica (nie oczekujemy pałaców, galerii, zamków i hoteli wystarczy mala świetlica wiejska na ok. 50 osób) dzięki której będzie można cokolwiek zorganizować... chociażby zebrania, zajęcia/zabawy dla dzieci jak również mogłoby normalnie funkcjonować kolo gospodyń wiejskich. Czy to tak wiele? Jak to jest możliwe, że gminy wokół maja świetlice wiejskie wszystko funkcjonuje jak należy, a w naszej gminie jedne miejscowości są faworyzowane przez cały czas a drugie traktowane po macoszemu? Czy ludzie mieszkający w Zagajniku różnia sie czymś od ludzi zamieszkałych inne miejscowosci? Wszyscy ludzie powinni być traktowani jednakowo!!! Pani Burmistrz powinna skończyć z tą chorą sytuacją w naszej gminie, która dzieje się już od dłuższego czasu...

To jest już świetlica leśna osada dziada która finansuje Świder , raz się nie udało wyciągnąć kasę … to drugi raz na leśne echo . Kaśka Ty tam gotujesz pierogi z jagodami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza