Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:13
cienizna...
musisz bardziej się postarać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Driakiew niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:22
~~Niebieskozielony Winnik napisał(a): cienizna...
musisz bardziej się postarać...;D


Pokaż co ty potrafisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 22:11
po co?
pytaj o to tego niby mojego ''dawnego znajomego'' ze strony chyba 14-ej...;D
bo nagle zaniemógł niebożę i stracił rezon...

pytaj go a może ci kolejnym ''wierszydłem'' odpowie....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 22:26
a na dobranoc abyś miał o czym myśleć i być może wyciągnąć jakieś wnioski coś ci opiszę ...to odnośnie babola ''ad voceN'' zawartego w wierszyku...
swego czasu a było to w temacie o kandydacie na prezydenta z grupy palikociarni prowadziłem tu z tym kandydatem pewną ''dyskusję''
nie tylko ja bo miał tu sporo nawet ''zwolenników''....;D
i w pewnym momencie w swoim wpisie napisał coś mniej więcej takiego by ktoś tam nie kierował się wewpisach do niego ''ad persona'' ...;D
tak,właśnie tak ...
kiedy mu zwrócono uwagę na to że ''ad persona''....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Winnik niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 22:35
sorki...''szkiełko'' oglądam i mi się ''klikło''...;D
ale kończę ...
po zwróceniu mu uwagi na to że używa określenia błędnie bo poprawnie to po pierwsze to ''ad personam'' a po drugie to powinien pisać że ''ad rem'' typ poszedł w wyzwiska...
kto to był?
ano nasz ''kryształ '' z koziej nory ...;D
pomyśl więc spokojnie ,bez emocji ...tak na chłodno....
może cię olśni ...może nabierzesz troszkę dystansu...czy czasem kiedyś ci tego nie radziłem?
teraz to twoja sprawa a mnie guzik do tego...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 9:32
~~Niebieskozielony Winnik napisał(a): sorki...''szkiełko'' oglądam i mi się ''klikło''...;D
ale kończę ...
po zwróceniu mu uwagi na to że używa określenia błędnie bo poprawnie to po pierwsze to ''ad personam'' a po drugie to powinien pisać że ''ad rem'' typ poszedł w wyzwiska...
kto to był?
ano nasz ''kryształ '' z koziej nory ...;D
pomyśl więc spokojnie ,bez emocji ...tak na chłodno....
może cię olśni ...może nabierzesz troszkę dystansu...czy czasem kiedyś ci tego nie radziłem?
teraz to twoja sprawa a mnie guzik do tego...


Jakiś ty biedny, " kryształ " z DM , wszyscy cię wyzywają, nawet ten oślizły grubas na wózku . Tłuk , bimbrownik z koziej wólki. Wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 9:38
Szukacie zaczepki, kmiotki , głomby, nieuki? ; D, D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Bratek niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 10:38
wracam sobie z STS-u a tu co?
po staremu ...
jakiś brudas ''odnajduje '' się w temacie...;D
aż dziwne że bez kolejnego ''wierszydła''...
no ale jest ten co to pamięta że o grubasie pisałem ''obślizły''...tyle że nie wspomina jak sam o nim pisał...
niezalogowany?...strach przed kolejną kompromitacją nie pozwala ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.