Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Antek Szeląg niezalogowany
3 września 2024r. o 18:36
Lucek mimo to ty jesteś najgłupszym forumowiczem na Bolec Info .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
3 września 2024r. o 18:49
Jest i Lucjan.
Achtung!!!!!!!!
Łżesz Lucjan jak zwykle. Temat nawet usunięty a tym bardziej zamknięty można odnaleźć w archiwum. Tak jak ten jaki sam założyłeś o swoim fałszywym koledze.
Jesteś obsesjonatem i fałszywcem bo jakoś nie przypominasz ostrzeżeń jakie pzd dostawał od MM i ówczesnego moderatora. Za co? Za chamstwo i obrażanie forumowiczów. To była wyjątkowa szuja i forumowicze to pamiętają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tytoń niezalogowany
3 września 2024r. o 18:50
To prostak, jak mu brakuje argumentów, zwyzywa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100100 niezalogowany
3 września 2024r. o 18:53
~~Czarnobrązowe Przymiotno napisał(a):
Ktoś napisał: ~~raus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Ich habe keine Probleme mit meiner Herkunft, das größte Problem ist die Realität für Menschen kommunistischer Herkunft, die sich in der Realität nicht zurechtfinden, obwohl seit der Einführung des PZPR-Banners 35 Jahre vergangen sind.

Jurek ty tumanie udajesz Niemca a jesteś folksdojczem .

Zauważ jakim łatwym obiektem do manipulacji jesteś , wystarczy tylko lekka podpucha i już złapany jesteś na lep jak wyborca rządów z trzynastego grudnia,
można tobą sterować jak joystickiem do PlayStation….

Hihihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 18:57
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): przecież podobnie mogłem później załatwić sprawę z tym grubasem czy nawet Luckiem...
przecież wyzwiska i moje dane publikowali otwarcie obaj od lat...



Kłamco , podły kłamco , masz w kapowniku jakie i kiedy publikowałem twoje dane osobowe , wiem że było coś takiego - podałeś moje imię i nazwisk , ja tobie odpisałem podając twoje imię i nazwisko .
Nie raz nie dwa sam podawałem swoje imię i nazwisko ale nie upoważniłem ciebie że możesz też to robić .

A teraz dawaj te swoje ble , ble, ble , bleblusiu .






Dopisane 03.09.2024r. o godz. 18:57:


~~Antek Szeląg niezalogowany
16 min. temu
Lucek mimo to ty jesteś najgłupszym forumowiczem na Bolec Info .
Zgłoś do moderacjiOdpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
4 min. temu
Jest i Lucjan.
Achtung!!!!!!!!
Łżesz Lucjan jak zwykle. Temat nawet usunięty a tym bardziej zamknięty można odnaleźć w archiwum. Tak jak ten jaki sam założyłeś o swoim fałszywym koledze.
Jesteś obsesjonatem i fałszywcem bo jakoś nie przypominasz ostrzeżeń jakie pzd dostawał od MM i ówczesnego moderatora. Za co? Za chamstwo i obrażanie forumowiczów. To była wyjątkowa szuja i forumowicze to pamiętają.
Zgłoś do moderacjiOdpowiedz
~~Tytoń niezalogowany
2 min. temu
To prostak, jak mu brakuje argumentów, zwyzywa .

Takie wpisy spływają po mnie jak po kaczce , ale mimo wszystko dziękuję za wasze opinie , nawet w wolnej Polsce
menele mają do tego prawo .
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę ;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 18:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miedziany Kopytnik napisał(a): przecież podobnie mogłem później załatwić sprawę z tym grubasem czy nawet Luckiem...
przecież wyzwiska i moje dane publikowali otwarcie obaj od lat...



Kłamco , podły kłamco , masz w kapowniku jakie i kiedy publikowałem twoje dane osobowe , wiem że było coś takiego - podałeś moje imię i nazwisk , ja tobie odpisałem podając twoje imię i nazwisko .
Nie raz nie dwa sam podawałem swoje imię i nazwisko ale nie upoważniłem ciebie że możesz też to robić .

A teraz dawaj te swoje ble , ble, ble , bleblusiu .




nie muszę Lucjan ''bleblać''...;D
mam kopię zrzutu ekranu z dnia 28 .08 2020 gdzie nie tylko pod swoim nickiem ale i podpisem z imieniem i nazwiskiem publikujesz moje dane...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 19:00
zaraz po meczu napiszę ci Lucuś jeszcze raz co kiedyś próbowałem ci wytłumaczyć ale jak widzę nic kompletnie z tego nie zrozumiałeś...;D
co zresztą mnie nie dziwi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 19:01
~~Bolecnauta napisał(a): Jest i Lucjan.
Achtung!!!!!!!!
Łżesz Lucjan jak zwykle. Temat nawet usunięty a tym bardziej zamknięty można odnaleźć w archiwum. Tak jak ten jaki sam założyłeś o swoim fałszywym koledze.
Jesteś obsesjonatem i fałszywcem bo jakoś nie przypominasz ostrzeżeń jakie pzd dostawał od MM i ówczesnego moderatora. Za co? Za chamstwo i obrażanie forumowiczów. To była wyjątkowa szuja i forumowicze to pamiętają.


A w Ameryce biją kolorowych , taką odpowiedź można zastosować do wszystkich twoich bredni , bleblusiu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu