Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Koszmar niezalogowany
3 września 2024r. o 20:47
M21W2 napisał(a): Czas na Republikę .
REPUBLIKA , REPUBLIKA , REPUBLIKA , gdy nadaje Republika uśmiech z twarzy Tuska znika .
Nie Bać Tuska , Nie Bać Tuska .
Donald matole twój rząd obalą kibole .

Dobranoc

To przykład gdy emocje przysłaniają rzeczywistość.
Lucjanie , gospodarka to suma pracy wszystkich Polaków . Rzemieślików, pracodawców , i innych. Co republika może zrobić dla gospodarki ? Tyle co Tusk lub Kaczyński. sTARY A NIEZBYT ROZGRNIĘY.
Nie staraj się być głupszy od Janusza. Bo jak ci się uda to katastrofa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Borówka niezalogowany
3 września 2024r. o 21:03
Nie chce być Janem , jeżeli byłby na tyle uczciwy , przypomniałby sobie w jaki sposób zaczęła się moja korespondencja z nim , oraz o czym …
prawdę mówiąc nie mam najmniejszych chęci… wracać , uważam za bezsensowne,
od kiedy wyczułem jego interes WCIĄGACZA …!
pisaliśmy na priv dosłownie prawie o wszystkim ,
zapewniał mnie o znajomości , wielu ciekawych postaci Bolesławieckich … zdystansowany ruch wobec Jana poczyniłem podczas już znanej historii
z ławeczką , przy pokazaniu zdjęcia znanego przez wszystkich Bolesławian z lat siedemdziesiątych / osiemdziesiątych wspaniałego i wesołego człowieka
nie rozpoznał …. cóż nieraz pofantazjować można
że znało się tego , lub innego ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
3 września 2024r. o 22:07
A kogo ty tu znasz Juruś? Jakie to ty tu masz znajomości? Ty myślisz że ludzie którzy ciebie znają z tamtych lat wspominają cię z dobrej strony? Teraz piszesz że wyszedłeś na prostą a kiedyś? Przypominasz tu trochę pzd co to wychwalał się ilu to on ma przyjaciół a jakoś nikt się nie chciał tu przyznawać do tego nawet gdy to indywiduum prosiło tu o przesyłanie jednego ciepłego słowa. To forum na całe lata jest naznaczone piętnem chamstwa tej łajzy a ty wspólnie z bratem robicie tu wiele by podtrzymać te ,,tradycje'' .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 września 2024r. o 22:08
''koszmar'' nie możesz się zalogować i otwarcie pisać?
grubasie po co się czaisz? Wstyd?
Ty raczej swoją głupotą się zajmuj bo sięga dna jak ty sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~luhuip98u09u09ui niezalogowany
3 września 2024r. o 22:11
zlepek bzdur i kłamstw to jest to co ciebie cechuje...ja jestem niewiarygodny?...ja który opieram się na faktach ?
a ty?...ty który miesiącami kłamałeś bo tak ci kazał koleżka a kiedy się z nim pożarłeś wtedy przyznałeś się do wcześniejszych łgarstw? ;D

gościu...kiedyś tu kpiłem sobie z tego waszego pomnika 's' kiedy to Filipek przemawiał w tonie prostackiego homofoba...wtedy napisałem coś o Raziku o ile pamiętam i co?
ty zarzuciłeś mi że bez uprawnienia do tego publikowałem tu jego nazwisko...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Borówka niezalogowany
3 września 2024r. o 22:16
~~Bolecnauta napisał(a): A kogo ty tu znasz Juruś? Jakie to ty tu masz znajomości? Ty myślisz że ludzie którzy ciebie znają z tamtych lat wspominają cię z dobrej strony? Teraz piszesz że wyszedłeś na prostą a kiedyś? Przypominasz tu trochę pzd co to wychwalał się ilu to on ma przyjaciół a jakoś nikt się nie chciał tu przyznawać do tego nawet gdy to indywiduum prosiło tu o przesyłanie jednego ciepłego słowa. To forum na całe lata jest naznaczone piętnem chamstwa tej łajzy a ty wspólnie z bratem robicie tu wiele by podtrzymać te ,,tradycje'' .


Jeżeli nie rozumiesz , nie udzielaj się i tyle , przestań mi tu Jurusiowac , bo aż mi głupio się robi , interesuj się swoimi czterema literkami , a kim ty jesteś , lub czym , bym udzielał ci odpowiedzi …

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Borówka niezalogowany
3 września 2024r. o 22:19
~~Malachitowa Borówka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): A kogo ty tu znasz Juruś? Jakie to ty tu masz znajomości? Ty myślisz że ludzie którzy ciebie znają z tamtych lat wspominają cię z dobrej strony? Teraz piszesz że wyszedłeś na prostą a kiedyś? Przypominasz tu trochę pzd co to wychwalał się ilu to on ma przyjaciół a jakoś nikt się nie chciał tu przyznawać do tego nawet gdy to indywiduum prosiło tu o przesyłanie jednego ciepłego słowa. To forum na całe lata jest naznaczone piętnem chamstwa tej łajzy a ty wspólnie z bratem robicie tu wiele by podtrzymać te ,,tradycje'' .


Jeżeli nie rozumiesz , nie udzielaj się i tyle , przestań mi tu Jurusiowac , bo aż mi głupio się robi , interesuj się swoimi czterema literkami , a kim ty jesteś , lub czym , bym udzielał ci odpowiedzi …



Jak to z klasyka pewnego forumowicza można ci doradzić… poluzuj gumkę w majtochach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 września 2024r. o 7:43
~~Bolecnauta napisał(a): A kogo ty tu znasz Juruś? Jakie to ty tu masz znajomości? Ty myślisz że ludzie którzy ciebie znają z tamtych lat wspominają cię z dobrej strony? Teraz piszesz że wyszedłeś na prostą a kiedyś? Przypominasz tu trochę pzd co to wychwalał się ilu to on ma przyjaciół a jakoś nikt się nie chciał tu przyznawać do tego nawet gdy to indywiduum prosiło tu o przesyłanie jednego ciepłego słowa. To forum na całe lata jest naznaczone piętnem chamstwa tej łajzy a ty wspólnie z bratem robicie tu wiele by podtrzymać te ,,tradycje'' .

Łajzo, zniknij z forum na dwa tygodnie, zobaczysz jak się zmieni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza