Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Konkluzja iluzja niezalogowany
3 września 2024r. o 14:30
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): nie przeżywaj...;D
właśnie takie wpisy sprzed lat pokazują dawną czyjąś głupotę a z której współczesny nie wyciągnął żadnych wniosków...
właśnie takich wpisów dzisiaj się boją ci którzy chcą obecnie robić za ''kryształów'' myśląc przy tym że wszystko im zapomniano...
a tu ''zonk''...;D
gdzie ja kogoś w coś ''wciągam''?
masz jakiś obowiązek odnosić się do moich postów?...nie masz...
ale ty masz taką POTRZEBĘ...bez tego czujesz się tak jakby ci ktoś tlen odbierał...ty ''musisz bo inaczej się udusisz'' ;D

a co tam z twoim wiekiem ?...''młodzieniaszku''
ty po spacerze z wnukami? ;D
po tym poście paluszki już nie drżą ?...wyładowałeś swoje frustracje?...odstresowałeś się ? ;D
twój obskurantyzm aż kłuje w oczy a niemoc jaką się tu popisujesz mnie tylko rozśmiesza...
pisz dalej ...

Marna człowieczyna
miast zajrzeć do kina
Na obcych się "zrzyma"
Bo on nie wytrzyma.
To jak s. r aczka po żarciu
Śmieci z biedry lub kaufu.
Dziad pazerny kanalia
Nałogowiec zaparty
Faje , ploty , konflikty
konfabulant zaparty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Rozplenica niezalogowany
3 września 2024r. o 14:56
gdzie ja kogoś w coś ''wciągam''?
masz jakiś obowiązek odnosić się do moich postów?...nie masz...
ale ty masz taką POTRZEBĘ...bez tego czujesz się tak jakby ci ktoś tlen odbierał...ty ''musisz bo inaczej się udusisz'' ;D
Przecież Janie jak mnie oczęta nie zawodzą , to TY wyciągasz jakieś wpisy które nikogo nie interesują
aby ukłuć, i WCIĄGNĄĆ , tylko ja nie mam na imię
Piotr …i nie zagram w twojej lidze , bo to tylko trampkarze …;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 15:11
jeśli czytam kłamstwa i prostackie łgarstwa i popierdółki jak to ja niby kogoś obrażam to przypomnienie postów przecież nie tak odległych bo mających dwa ,trzy lata to tylko chęć przypomnienia niektórym jak tu kiedyś mnie wyzywano ...
a kto to robił?
ten za którego inny dzisiaj by gotów chyba życie oddać...
ciekawe że pamiętasz imię ...Piotr...;D
a pamiętasz jego wyzwiska i za co później przepraszał tutaj z nakazu sądu?


coś myślę że to cię przerośnie bo to nie twoja ''liga'' i w tym względzie pozostaniesz ''trampkarzem''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Rozplenica niezalogowany
3 września 2024r. o 16:13
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): jeśli czytam kłamstwa i prostackie łgarstwa i popierdółki jak to ja niby kogoś obrażam to przypomnienie postów przecież nie tak odległych bo mających dwa ,trzy lata to tylko chęć przypomnienia niektórym jak tu kiedyś mnie wyzywano ...
a kto to robił?
ten za którego inny dzisiaj by gotów chyba życie oddać...
ciekawe że pamiętasz imię ...Piotr...;D
a pamiętasz jego wyzwiska i za co później przepraszał tutaj z nakazu sądu?


coś myślę że to cię przerośnie bo to nie twoja ''liga'' i w tym względzie pozostaniesz ''trampkarzem''...;D


Gdybyś mu odpuścił od samego początku , i nie WCIĄGAŁ , potraktował jak człowieka chorego….nie było by wspomnień ,
musisz przyznać jednak , interesowały ciebie bardzo jego sprawy rodzinne , zdziwienie masz że tak ciebie traktują niektórzy, lubisz ingerować w nie swoje sprawy , a własnych poukładać nie potrafisz ,
więc zacznij może nie jest za późno….
Ulżyło ci po dzisiejszym porannym wypominaniu , kto kiedy i jak ….?

może i przerośnie , może nie przerośnie …??
Lecz na pewno nie jestem tak zarozumiały
jak TY Janie …


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
3 września 2024r. o 16:25
Przepraszam za swoje podłe wpisy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Jesion niezalogowany
3 września 2024r. o 16:29
~~Jurek napisał(a): Przepraszam za swoje podłe wpisy.

Proszę jeszcze przeprosić po niemiecku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
3 września 2024r. o 16:32
~~Popielaty Jesion napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Przepraszam za swoje podłe wpisy.

Proszę jeszcze przeprosić po niemiecku !


Podłe pisałem po Polsku i po Polsku przepraszam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 17:15
~~Złocistożółta Rozplenica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miedziany Kopytnik napisał(a): jeśli czytam kłamstwa i prostackie łgarstwa i popierdółki jak to ja niby kogoś obrażam to przypomnienie postów przecież nie tak odległych bo mających dwa ,trzy lata to tylko chęć przypomnienia niektórym jak tu kiedyś mnie wyzywano ...
a kto to robił?
ten za którego inny dzisiaj by gotów chyba życie oddać...
ciekawe że pamiętasz imię ...Piotr...;D
a pamiętasz jego wyzwiska i za co później przepraszał tutaj z nakazu sądu?


coś myślę że to cię przerośnie bo to nie twoja ''liga'' i w tym względzie pozostaniesz ''trampkarzem''...;D


Gdybyś mu odpuścił od samego początku , i nie WCIĄGAŁ , potraktował jak człowieka chorego….nie było by wspomnień ,
musisz przyznać jednak , interesowały ciebie bardzo jego sprawy rodzinne , zdziwienie masz że tak ciebie traktują niektórzy, lubisz ingerować w nie swoje sprawy , a własnych poukładać nie potrafisz ,
więc zacznij może nie jest za późno….
Ulżyło ci po dzisiejszym porannym wypominaniu , kto kiedy i jak ….?

może i przerośnie , może nie przerośnie …??
Lecz na pewno nie jestem tak zarozumiały
jak TY Janie …



widzisz jaki jesteś cienias? ....;D
nie potrafisz nawet dopuścić do siebie tego jak długo mu odpuszczałem...
ale uświadomię cię z lekka...jego pierwszy wpis (mam kopię z data ) i czas kiedy w końcu zdecydowałem się na zgłoszenie to różnica CZTERNASTU MIESIĘCY...dociera to do ciebie?
ostrzegałem go tutaj wielokrotnie...zgłaszałem ten problem a redakcji chyba czterokrotnie...mam kopię emali jakie wysyłałem na pocztę MM ....
A JAK TO JA NIBY INTERESOWAŁEM SIĘ JEGO ŻYCIEM?...farmazonisz gościu ...
przecież on sam robił praktycznie to co wy tu sami robicie...;D...ja nic nie musiałem robić poza kopiami...miałem wszystko podawane na ''tacy''
a to imiona nie tylko dzieci ale nawet wnusi...post jego sąsiada który pisał wprost kto go odwiedza i skąd przychodzi...
kiedy założyłem mu sprawę dowiedziałem się o tym że miał założoną ''niebieską linię'' i kilka innych spraw na jego temat...

pieprzysz waści że ja tu ingeruję w czyjeś sprawy czy też życie...
nie zakładam tematów o ''problemach ''iksa'' czy ''igreka'' nie zakładam tematów o ''fałszywych kolegach'' ...kumasz co mam na myśli?
pisałem tu do kłamcy i fantasty Lucjana który coś tam bredzi o tym że założyłem temat o jego ''wykoszonym '' kolesiu...;D
pisałem by ten temat odświeżył podobnie jak zrobiono to z tematem ''łazienki''...odświeżył? ...nie -bo to wierutne łgarstwo...


ja nie potrafię swoich spraw poukładać?...a skąd i co ty wiesz o tych ''moich sprawach''?...nic praktycznie nie wiesz dlatego najczęściej tu fantazjujesz dopisując swoje idio.ty.zmy...

a o jakimś ''wypominaniu '' a raczej wspominaniu pisz do Lucjana...bo to on maniakalnie do tego typa wraca...
nie dziwi mnie to w sumie bo przecież to był jego ''mentor''...jego ''nauczyciel''...;D

z jednej strony to trochę mi szkoda Lucka że akurat takiego typa miał z ''idola'' i tak bardzo przesiąkł jego ''naukami''...;D

teraz tenis ...bo postawiłem na Emmę...
a jutro postawię na Jessikę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza