Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Paweł- skorn niezalogowany
3 września 2024r. o 17:46
Janusz tak się nie chwal tymi wygranymi pieniędzmi , bo cię skarbówka namierzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Borówka niezalogowany
3 września 2024r. o 17:56
Zauważyłeś ilu Jurków się pojawia ..??
ciekawe dlaczego , nie drąż tematu nie będziesz
żadnych wpisów z mojej strony czytał , a że rozpisujesz się jak bajkopisarz … to cały Ty..
Więc jeszcze raz ci napisze mi to wszystko
jest egal , pisz sobie do woli , dużymi literkami, małymi , w nawiasach … nie robi to żadnego wrażenia , chyba że na tobie ..!
Powtarzasz jak mantrę tą jedną jedyną akcję.
Skąd ja wiem o Piotrze ….???z Twoich wpisów
kiedy jak to klasycznie nazwałeś fasolka ci się odłączyła od rzeczywistości…
Tak że Janie daj sobie sianka , człowiekiem w dosłownym tego słowa znaczeniu trzeba się urodzić …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa Borówka niezalogowany
3 września 2024r. o 18:07
widzisz jaki jesteś cienias? ....;D
nie potrafisz nawet dopuścić do siebie tego jak długo mu odpuszczałem...
ale uświadomię cię z lekka...jego pierwszy wpis (mam kopię z data ) i czas kiedy w końcu zdecydowałem się na zgłoszenie to różnica CZTERNASTU MIESIĘCY...dociera to do ciebie?

Przemyśl teraz nad tym co skleciłeś powyżej …
może napiszę ci z dużej , GDYBYŚ ODPUŚCIŁ W ODPOWIEDNIEJ CHWILI , NIE BYŁO BY DZISIAJ TEMATU….!!!
Po co użerałeś się aż czternaście miesięcy ..??
Pewnie zgodnie z planem …
a dzisiaj grasz dobrodzieja ..!
a kto pisał o jego dzieciach i domu dziecka …?
nawet gdyby on sam to ujawnił pisząc na forum
, nie dał ci prawa tego powielania…
nie potrzebny tu na forum dozorca który przypomina wpisy … , a może się mylę , to popraw Janie …!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
3 września 2024r. o 18:14
Ju ras , opatentowałeś imię Jurek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 18:16
~~Malachitowa Borówka napisał(a): Zauważyłeś ilu Jurków się pojawia ..??
ciekawe dlaczego , nie drąż tematu nie będziesz
żadnych wpisów z mojej strony czytał , a że rozpisujesz się jak bajkopisarz … to cały Ty..
Więc jeszcze raz ci napisze mi to wszystko
jest egal , pisz sobie do woli , dużymi literkami, małymi , w nawiasach … nie robi to żadnego wrażenia , chyba że na tobie ..!
Powtarzasz jak mantrę tą jedną jedyną akcję.
Skąd ja wiem o Piotrze ….???z Twoich wpisów
kiedy jak to klasycznie nazwałeś fasolka ci się odłączyła od rzeczywistości…
Tak że Janie daj sobie sianka , człowiekiem w dosłownym tego słowa znaczeniu trzeba się urodzić …


to czyli z moich wpisów wszystko wiesz?
zaraz...czy czasem moje wpisy nie pojawiały się równolegle do wpisów tego dupka?
czytałeś je?...;D
bo wygląda na to że skupiałeś się tylko na na moich ...;D

tobie ''egal''? ;D
a myślisz że mnie to rusza?...był gościu nie ma i jest właśnie ''egal'' ...einfah so...fur alle...;D
a swoje ''oceny'' zacznij od siebie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 18:17
~~Malachitowa Borówka napisał(a): widzisz jaki jesteś cienias? ....;D
nie potrafisz nawet dopuścić do siebie tego jak długo mu odpuszczałem...
ale uświadomię cię z lekka...jego pierwszy wpis (mam kopię z data ) i czas kiedy w końcu zdecydowałem się na zgłoszenie to różnica CZTERNASTU MIESIĘCY...dociera to do ciebie?

Przemyśl teraz nad tym co skleciłeś powyżej …
może napiszę ci z dużej , GDYBYŚ ODPUŚCIŁ W ODPOWIEDNIEJ CHWILI , NIE BYŁO BY DZISIAJ TEMATU….!!!
Po co użerałeś się aż czternaście miesięcy ..??
Pewnie zgodnie z planem …
a dzisiaj grasz dobrodzieja ..!
a kto pisał o jego dzieciach i domu dziecka …?
nawet gdyby on sam to ujawnił pisząc na forum
, nie dał ci prawa tego powielania…
nie potrzebny tu na forum dozorca który przypomina wpisy … , a może się mylę , to popraw Janie …!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 18:26
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): ~~Malachitowa Borówka napisał(a): widzisz jaki jesteś cienias? ....;D
nie potrafisz nawet dopuścić do siebie tego jak długo mu odpuszczałem...
ale uświadomię cię z lekka...jego pierwszy wpis (mam kopię z data ) i czas kiedy w końcu zdecydowałem się na zgłoszenie to różnica CZTERNASTU MIESIĘCY...dociera to do ciebie?

Przemyśl teraz nad tym co skleciłeś powyżej …
może napiszę ci z dużej , GDYBYŚ ODPUŚCIŁ W ODPOWIEDNIEJ CHWILI , NIE BYŁO BY DZISIAJ TEMATU….!!!
Po co użerałeś się aż czternaście miesięcy
a kto pisał o jego dzieciach i domu dziecka …?
nawet gdyby on sam to ujawnił pisząc na forum
, nie dał ci prawa tego powielania…

no właśnie ...dlaczego tak długo?...może dlatego że chciałem mu dać szansę by w końcu do dupka coś dotarło?...
przecież podobnie mogłem później załatwić sprawę z tym grubasem czy nawet Luckiem...
przecież wyzwiska i moje dane publikowali otwarcie obaj od lat...
dlaczego tego nie zrobiłem?
mylisz się ty tam kimkolwiek jesteś ...pierwszy wpis o jego dzieciach opublikował chyba jego sąsiad...pisał przecież że ''ściany mają uszy'' ...aby nie było -mam i ten post ...
po tym wpisie ten dupek zaczął coś tam pierdzielić o siostrach i tym jak to kiedyś oddawano dzieciaki siostrom na wychowanie...;D

i tu jeszcze jedno...piszesz tak...

''nawet gdyby on sam to ujawnił pisząc na forum
, nie dał ci prawa tego powielania…''

myślisz co piszesz? ...jakie prawo ta łajza miała publikować to co wielokrotnie publikowała?...
odpowiedz...kto mu dał do tego prawo?
zapewne teraz rozdziawisz japę bo co możesz odpowiedzieć?
teraz tivi i tenis...;D


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 18:32
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): a o jakimś ''wypominaniu '' a raczej wspominaniu pisz do Lucjana...bo to on maniakalnie do tego typa wraca...
nie dziwi mnie to w sumie bo przecież to był jego ''mentor''...jego ''nauczyciel''...;D

z jednej strony to trochę mi szkoda Lucka że akurat takiego typa miał z ''idola'' i tak bardzo przesiąkł jego ''naukami''...;D


Niedawno napisałem , że " kryształowy " oszust i oszczerca jakim jesteś z uporem maniaka wraca do tematu Ś.p Piotra oszust przypisuje mi że ja maniakalnie to robię .
Abyś nie zalał się łzami i nie jęczał nie użyję dosadniejszych słów podły nikczemny człowieczyno .
Jak by ciebie nie było na Bolcu tematu dotyczącego Ś.p.Piotra by tu nie było .

Szacunek dla dziennikarzy Bolca za to że usunęli temat jaki założyłeś o Piotrze , usunęli wszystkie twoje wpisy w temacie informacji Pan M i śmierci forumowicza , Normalni składali kondolencje a ty psycbolu pisałeś to co robisz obecnie .

emem 20 czerwca 2017r. o 7:12

fa,l co lamiesz regulamin (wulgaryzmy, obrazanie innych dyskutujacych). W zwiazku z tymi zawieszamy Twoje konto na 1 tydzien.
Po latach zmiana , konto całkowicie zablokowane ,
emem to redaktor Marcin Marczewski

ŁAMAŁ REGULAMIN ( WULGARYZMY , OBRAŻANIE INNYCH DYSKUTUJĄCYCH )


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza