Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~Tytoń niezalogowany
3 września 2024r. o 19:02
A nie pisałem,jak brakuje argumentów,sypie wyzwiskami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 19:10
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): nie muszę Lucjan ''bleblać''...;D
mam kopię zrzutu ekranu z dnia 28 .08 2020 gdzie nie tylko pod swoim nickiem ale i podpisem z imieniem i nazwiskiem publikujesz moje dane...


Podaj stronę i w jakim temacie to miało miejsce , w innym wypadku zasłużysz tylko na jedną odpowiedź - oszust i kłamca .




Dopisane 03.09.2024r. o godz. 19:10:

~~Tytoń napisał(a): A nie pisałem,jak brakuje argumentów,sypie wyzwiskami.


Każdemu według zasług , tylko prostackich meneli stać na takie wpisy jak twój ,
Potrafisz napisać logiczny komentarz do tego co napisałem , wątpię jednozdaniowy anonimowy hejterze .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 19:20
~~Miedziany Kopytnik napisał(a): zaraz po meczu napiszę ci Lucuś jeszcze raz co kiedyś próbowałem ci wytłumaczyć ale jak widzę nic kompletnie z tego nie zrozumiałeś...;D
co zresztą mnie nie dziwi...;D


TŁUMACZYĆ to ty możesz takim jak ty , wiesz że dla mnie jesteś najbardziej niewiarygodnym forumowiczem .
Wszystko robisz aby zyskać poklask u tobie podobnych , przed żadnym kłamstwem się nie cofniesz . Lucjan rozmawiał z prawnikiem należy go potępić , Janusz rozmawia że swoim prawnikiem jest cacy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 września 2024r. o 19:32
Ty dziwny człowieku. Wyzywasz ludzi od ,,kolorowych''? Kim ty jesteś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 września 2024r. o 19:54
Czas na Republikę .
REPUBLIKA , REPUBLIKA , REPUBLIKA , gdy nadaje Republika uśmiech z twarzy Tuska znika .
Nie Bać Tuska , Nie Bać Tuska .
Donald matole twój rząd obalą kibole .

Dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jhuiyo7yo niezalogowany
3 września 2024r. o 20:01
oho...chyba nie spodobała się moja odpowiedź Lucusiowi...bo nie puszcza...
zbyt prawdziwa?
ale taka właśnie jest prawda...;D

o proszę Lucuś chowa się przed odpowiedzią w bezpiecznej norce...;D
czyli co?
zacznie pluć jadem z ''krzaków''...;D
normalka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Kopytnik niezalogowany
3 września 2024r. o 20:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miedziany Kopytnik napisał(a): nie muszę Lucjan ''bleblać''...;D
mam kopię zrzutu ekranu z dnia 28 .08 2020 gdzie nie tylko pod swoim nickiem ale i podpisem z imieniem i nazwiskiem publikujesz moje dane...


Podaj stronę i w jakim temacie to miało miejsce , w innym wypadku zasłużysz tylko na jedną odpowiedź - oszust i kłamca .

Dopisane 03.09.2024r. o godz. 19:10:
Ktoś napisał: ~~Tytoń napisał(a): A nie pisałem,jak brakuje argumentów,sypie wyzwiskami.


stronę i temat?...co jeszcze? ...godzinę?
ile mi dasz na to czasu?...24 h ?
gościu ...wyszperałeŚ jakieś posty Altera to teraz szperaj i swoje odszukaj...HAHAHAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 września 2024r. o 20:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Miedziany Kopytnik napisał(a): przecież podobnie mogłem później załatwić sprawę z tym grubasem czy nawet Luckiem...
przecież wyzwiska i moje dane publikowali otwarcie obaj od lat...



Kłamco , podły kłamco , masz w kapowniku jakie i kiedy publikowałem twoje dane osobowe , wiem że było coś takiego - podałeś moje imię i nazwisk , ja tobie odpisałem podając twoje imię i nazwisko .
Nie raz nie dwa sam podawałem swoje imię i nazwisko ale nie upoważniłem ciebie że możesz też to robić .

A teraz dawaj te swoje ble , ble, ble , bleblusiu .



Dopisane 03.09.2024r. o godz. 18:57:
~~Antek Szeląg niezalogowany
16 min. temu
Lucek mimo to ty jesteś najgłupszym forumowiczem na Bolec Info .
Zgłoś do moderacjiOdpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
4 min. temu
Jest i Lucjan.
Achtung!!!!!!!!

~~Tytoń niezalogowany
2 min. temu
To prostak, jak mu brakuje argumentów, zwyzywa .

Takie wpisy spływają po mnie jak po kaczce

Jasne że mogą spływać bo tacy jak ty rozkładają w takich chwilach parasol i rżną głupa że deszcz pada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza