Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pranie brudów

~~dziad z sts-u niezalogowany
5 września 2024r. o 17:36
Lata minęły i nic sie nie zmieniło. Wszyscy sie na nim poznali, od szeregowego uzytkowanika forum po administratorów.

Menda na zawsze pozostanie mendą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obserwator niezalogowany
5 września 2024r. o 18:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Dobrze piszesz . Ciekawe z ilu tyld wali Lucunia z Juruniem . Wczoraj Lucuniu już pierwszym wpisem pokazał jak potrafi wyzywać od łajz. Poświęcił swój czas.




Dopisane 05.09.2024r. o godz. 16:54:Kolejny cytat o Januszu :
" To ty starasz sie ustawiac innych, bo tylko ty zakładasz tematy dotyczące religii, wiary itd. Tylko ty, bo twój kolega panm pojął w końcu, że ludzie maja dość jego marudzenia i propagandy, więc dał sobie spokój.

Odpowiedź Janusza "
" mój kolega panm jest znajomym dla którego przed laty byłem ''w opozycji ''

Obecnie Janusz o swoim koledze panm - " oślizły grubas na wózku , bimbrownik ."

Jeszcze jeden cytat :


2 października 2017r. o 9:31
fa ,lco nieudolny uczen PanaM.

Cytując ciebie chamie zbolały -podaj stronę ,datę i godzinę. Stary satyrze może zacznij siebie cytować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2024r. o 18:11
Śmierdzi dywanem z poddasza!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2024r. o 18:15
~~ napisał(a): Śmierdzi dywanem z poddasza!

nieprawda....
~Siostra Bożenka niezalogowany
10 godz. 42 min. temu


Wiem,ja to grzeczna i kulturalna jestem, a bracia ? sami widzicie.Chamidła.
Wali tu naftalina z jesionki Lucusia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 września 2024r. o 18:21
Jak wyprać taki dywan żeby nie "zasmradzał " całej okolicy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malachitowa opuncja niezalogowany
5 września 2024r. o 18:23
Lucek byłeś już chyba wezwany na przesłuchanie . Bo jakiś nerwowy jesteś. Widać jak szukasz brzytwy . Hłe,hłe ,hłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 pyta Pana Janka niezalogowany
5 września 2024r. o 19:10
We wtorek na konferencji prasowej, Lubelska Konfederacja i Młodzież Wszechpolska domagały się wyjaśnień ws. zachowania kibiców Dynama Kijów podczas spotkań tego zespołu na Arenie Lublin.W trakcie meczów doszło do scen, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Mianowicie kibice ukraińskiej drużyny niestety skandowali banderowskie pozdrowienia i co gorsze, w żaden sposób nie byli korygowani ani przez organizatora meczów, ani przez swój klub, ani przez spikera” – argumentuje Młodzież Wszechpolska.

Proszę Pana Janka o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Pouczał.mnie o związkach Konfederacji z AGD więc pewnie wypowie się na temat braku reakcji Rządu Tuska i jego Koalicji 13 grudnia w tej sprawie.....
Będą przeszukania i wytwarzanie drzwi ????


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pan Janek niezalogowany
5 września 2024r. o 19:13
~~J23 pyta Pana Janka napisał(a): We wtorek na konferencji prasowej, Lubelska Konfederacja i Młodzież Wszechpolska domagały się wyjaśnień ws. zachowania kibiców Dynama Kijów podczas spotkań tego zespołu na Arenie Lublin.W trakcie meczów doszło do scen, które absolutnie nie powinny mieć miejsca. Mianowicie kibice ukraińskiej drużyny niestety skandowali banderowskie pozdrowienia i co gorsze, w żaden sposób nie byli korygowani ani przez organizatora meczów, ani przez swój klub, ani przez spikera” – argumentuje Młodzież Wszechpolska.

Proszę Pana Janka o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Pouczał.mnie o związkach Konfederacji z AGD więc pewnie wypowie się na temat braku reakcji Rządu Tuska i jego Koalicji 13 grudnia w tej sprawie.....
Będą przeszukania i wytwarzanie drzwi ????





Milcz głupi chłopie, chamie skończony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza