Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Homokomando" planowało wejść na scenę Święta Ceramiki i wystawić baner?
~~Prawicowiec niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:20
Kto to wgl widział żeby takie wynaturzenie brało udział w świecie ceramiki ? Przecież bycie homo nie ka z tym nic wspólnego. To samo istotne które oczywiście w swoim "artykule" obraża kibiców a jednocześnie kłamie i sieje propagandę lewicową, byłem tam wszystko widziałem i to co napisali o rzekomym zaatakownaiu kobiety to kupa kłamstwa i manipulacji, to ona zaatakowała tych chłopaków (również kobiety) którzy głosili swój sprzeciw w związku z tęczową zarazą, biła ich po plecach krzycząc do nich, obrażając oraz rozdzierając im ubrania, fakt spotkała się z natychmiastową reakcją ale czego mogła się spodziewać? To jest kolejna próba prowokacji kibiców z naszego miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Puszi kurac niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:20
Mogłoby te homokomandoo na granicę pojechać ciapatych pogonić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowa Kanna niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:37
~~Żółtobrunatna Skalnica napisał(a): Precz z
czarną/ brunatną zarazą


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawicowiec niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:40
~~Prawicowiec napisał(a): Kto to wgl widział żeby takie wynaturzenie brało udział w świecie ceramiki ? Przecież bycie homo nie ka z tym nic wspólnego. To samo istotne które oczywiście w swoim "artykule" obraża kibiców a jednocześnie kłamie i sieje propagandę lewicową, byłem tam wszystko widziałem i to co napisali o rzekomym zaatakownaiu kobiety to kupa kłamstwa i manipulacji, to ona zaatakowała tych chłopaków (również kobiety) którzy głosili swój sprzeciw w związku z tęczową zarazą, biła ich po plecach krzycząc do nich, obrażając oraz rozdzierając im ubrania, fakt spotkała się z natychmiastową reakcją ale czego mogła się spodziewać? To jest kolejna próba prowokacji kibiców z naszego miasta.

"Kolejna próba sprowokowania kibiców z naszego miasta" wkradł się mały błąd więc poprawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:49
Jeśli w umowie ze Świstakiem nie było mowy o czymś takim, to uznać, że złamano umowę i mu nie zapłacić. Proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Tojeść niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 21:50
Oby to był początek końca tych tęczowych prowokatorów, bezczelnych kłamców i deprawatorów w naszym mieście…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tedi niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 22:42
Mam nadzieję że tęczowi odpowiedzą za zepsucie dni ceramiki chorzy ideologicznie ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołęba Dąbrówka niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 0:04
Sportowy Bolesławiec
19 08 2024
22:41

Mecz
o plakietkę klubu Homokomando .
Wynik; 3:0 dla Redaktora

Skrót meczu ;
Pan Piotr Roman dostał
w „ ryja ” od pana Gwizdały , teraz beczy , odgraża się i bredzi o prowokatorach w swoim narożniku


Relacja ;
Pan Gwizdała pięknie wypunktował pana Romana w całej
walce/9meczu ,
wynik 3:0 dla pana Redaktora .

- Pierwsza runda ,
atak kiboli na Marsz ,
restaurator nie zdążył z odsieczą
na punkty runda dla Redaktora ..
- Druga runda ,
atak pana Romana na LGBT .
został odparty i po kontrze Redaktora , Roman jest liczony ,
- Trzecia Runda ,
atak pana Romana na Gości Marszu
i Matki z dziećmi ,
ale
narożnik Redaktora zastosował fortel i
pan Roman został zasłonięty przez banery prowokatorów ,
co
błyskawicznie wykorzystał Redaktor i Ratuszowy Gladiator leży na deskach .
KO - koniec pojedynku .

Po walce w czasie wywiadu na Głównej Scenie pan Piotr Roman rozbeczał się i powiedzial
„ dzisiaj było za ciepło ”
zamykam Paradę do Równości .


Komentarz dla mediów
zawodnika z Ratusza ;
walka
byla wyrównana ,
to nie ja przegrałem ,
to - Bractwo Ceramikarzy .


Wynik 3:0 dla Redaktora . ..
Kiedy walka rewanżowa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza