Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Nie dajcie się zmanipulować" - prezydent Bolesławca ostro o prowokacjach na BŚĆ
~~rrr niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 12:42
~~Krakusowy Brązosz napisał(a): Tacy młodzi ludzie, nawet bardzo młodzi, tacy gimnazjaliści dali się zmanipulować i parę lat temu chodzili co tydzień po ulicach miasta i bardzo wulgarnie krzyczeli i obrażali innych a ich hasłem były gwiazdki,...osiem gwiazdek. Co wtedy było wyświetlane na ratuszu miejskim? błyskawica?
Aha,.....no więc nie dajcie się panowie zmanipulować


bardzo dobrze mowili. otwierali wam oczy bo zarosly wam pieniedzmi (waszymi defakto) i karłem z żoliboza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Mak niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 12:50
~~Płoworuda Lawenda napisał(a): "NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ
i to powiedział największy manipulator w Bolesławcu"


I człowiek nikczemnego wzrostu to mówi,, trefniś z niego ;)))
Zrobił mi Pan dzień.
mam nadzieję , że chodzi o race i wrzaski kiboli. Nic innego mnie nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~spokojnie żyć niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 16:27
Panie Prezydencie, po pierwsze odciąć prowokatorów od źródła finansowania z kasy miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bob niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 16:27
Jak się tak można pozbyć człowieczeństwa na samą myśl aż boli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Lilak niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 19:52
Gonić patologię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Lilak niezalogowany
19 sierpnia 2024r. o 19:53
Brawo kibice
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U8888 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 4:01
Masz kompleks karła możesz mu co najwyżej w pompkę cmoknąć na takich jak ty to Józef szedł przez kałuże nie mieszaj miast albo nie pij jak piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 1 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 4:26
~~U8888 napisał(a): Masz kompleks karła możesz mu co najwyżej w pompkę cmoknąć na takich jak ty to Józef szedł przez kałuże nie mieszaj miast albo nie pij jak piszesz


Sugerujesz z tą pompką że oszczany dziad jest geyem???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu