Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Błękitnozielona Nemezja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:05
~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ao niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:07
A I. Jest skrajnie nieodpowiedzialną osobą, dorosła kobieta, wstyd , hańba i skandal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Nemezja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:09
~~Ao napisał(a): A I. Jest skrajnie nieodpowiedzialną osobą, dorosła kobieta, wstyd , hańba i skandal

bo ja wiem, zrobiła niedźwiedzią przysługę jehowym w polsce. najbardziej znana jehówka w kraju! ;) dzięki niej 30+ milionów osób sobie przypomniało żeby spławiać sekciarzy i walczyć o członków rodzin którzy będąc w kryzysie idą do jehowców
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielona Nemezja niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:13
~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ao napisał(a): A I. Jest skrajnie nieodpowiedzialną osobą, dorosła kobieta, wstyd , hańba i skandal

bo ja wiem, zrobiła niedźwiedzią przysługę jehowym w polsce. najbardziej znana jehówka w kraju! ;) dzięki niej 30+ milionów osób sobie przypomniało żeby spławiać sekciarzy i walczyć o członków rodzin którzy będąc w kryzysie idą do jehowców


normalnie nikogo nie byłoby stać na taką akcję informacyjną ostrzegania przed sektą. a tutaj proszę - Izabela rozsławia świadków jehowitowych z Bolesławca na całą Polskę!!1!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrunatny Kleome niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:29
~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo

Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Jałowiec niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:32
~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie Generalnie w głowie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kali Gula niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:47
~~Krwistoczerwony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Nachyłek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~be4 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .


a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja[/~~be4 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Położna napisał(a): Dobra ludziska KONIEC tematu ,znalazła się Teraz zajmijcie się czyimś innym życiem,tysiące komentarzy kto z kim,gdzie i za ile,po co i na co,i jeszcze "ja bym to a ja bym tamto",,Iza dziękuję że "przyćmiłaś "nieszczęsną paradę BŚC i ludzie znów mieli okazję do oczerniania,kłótni,wyzwisk szukania winnego .

a ty co jesteś, strażniczka internetu?? kto cię upoważnił do mówienia innym co mogą a nie mogą? to że tak zostałaś wychowana, że inni tak do ciebie mówią i nie liczą się z toba i twoim zdaniem, to nie znaczy że każdy jest taki. ludzie sobie będą dyskutować albo nie i to będzie ich decyzja a nie twoja
Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.
Dzisiaj pisanie zwrotów z małych liter może oznaczać brak szacunku. Ludzie nie lubią pouczania, a wytykanie takich błędów to dla mnie wyższy lewel bezczelności - taki z uśmiechem na twarzy…. Brzydzę się takimi ludźmi.
- oczywiście brak szacunku do osoby do której kieruje swoje słowa… bynajmniej ja to tak widzę.

Oczywiście że nikt nie chce być pouczany,tak jak nikt nie chce być oceniany.,Znając naszą wrodzoną polską bezgraniczną ciekawość i wieczne wtykanie nosa w nie swoje sprawy to ciężkie życie będzie miała ta pani Iza.,Pomijając -z tego co widzę ,no coż ..nadal z małej....To jest ewidentnie wina nauczania lub jego braku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Mina niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 14:48
~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie

Po wypadku też jest wiele komplikacji bo występują różnego rodzaju uszkodzenia układów neurologicznego,oddechowego i krwionośnego jak i pokarmowego,które to manifestują się różnie ,Mam od 1979 przeszczepioną rogówkę i ma to wpływ mam inne brwi nad tym okiem więc i w tym wypadku coś tam może być
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza