Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Paulina niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:00
Ogromnie się cieszę, że Pani się odnalazła cała i zdrowa. Naprawdę rzeczą wtórną jest jej religia - każdy z nas ma prawo wyboru w tej materii. Jasne, że zaangażowanie takiej ilości służb do poszukiwań było obciążeniem i wyzwaniem - nie zmienia to faktu, że należy się cieszyć z pomyślnego zakończenia tej sprawy. To, co w chwili obecnej mnie bulwersuje, to postawa dyrektora szpitala - Kamila Barczyka. Jest to skrajnie nieprofesjonalne i nieodpowiedzialne, że tak ochoczo dzieli się on z mediami tym, czy Pani była w szpitalu, jakie badania jej zrobiono i w jakim stanie była. Naprawdę, jestem tym zbulwersowana i zażenowana - tym bardziej, że Pani poprosiła jasno o nieujawnianie informacji na jej temat i ma do tego prawo. Chciałabym, żeby Kamilowi Barczykowi ktoś uświadomił, że tak nie należy robić i za wszelką cenę "promować siebie" na czyjejś trudnej sytuacji. Pani Izie życzę zdrowia i pomyślności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:02
Pierwszy raz słyszę określenie transfuzji jako obrzydliwe i niehumanitarne. Puknij się w czoło. A przeszczep nie jest ,,obrzydliwy"? Tu jakoś się mają oporów.
Znam bardziej ,,obrzydliwe" badania. Kolanoskopia jest cacy? Może nie jest najfajniejszym badaniem ale pewne rzeczy się robi dla ratowania zdrowia. To ludzkie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Po ohydnej transfuzji niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:04
Każdy robi co chce i tłumaczy jak chce, do transfuzji nikt mnie już nie przekona. To moje.I tyle . Ty czy ktoś ma inne zdanie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Chaber niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:05
~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie

Pewnie dawno byłeś czubkiem , ale transfuzja ci to uświadomiła.
Zobacz ile preparatów jest otrzymywanych z krwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Inkarwilla niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:21
Ktoś napisał: Pewnie dawno byłeś czubkiem , ale transfuzja ci to uświadomiła.
Zobacz ile preparatów jest otrzymywanych z krwi.


daj spokój, jehowici są bajecznie niezorientowani ile leków jest na bazie krwi… nawet tego nie sprawdzają, tylko czekają aż im wujek heniu z mównicy przeczyta ogłoszenie ciała kierowniczego, że ta czy inna szczepionka jest cacy i nie ma krwi. Warwickowe bożki sa wiarygodnym źródłem :))) lepszym niż lekarze!

nie wspomnę już o tym fakcie że za każdym razem jak ciocia basia po zbiórce zrobi kawę z mlekiem, to wypijają z nim leukocyty, czyli krwinki białe.
tego też nie wiedzą i nie sprawdzają.

nie tylko w krowim mleku ale ludzkim też jest masa krwinek białych. limfocyty B, makrofagi, neutrofile, limfocyty T i inne.

za każdym razem jak młoda matka ze świadków jehowy daje cycka niemowlakowi to dostaje ono miliony krwinek białych, szczególnie w kolostrum (siarze).

jehowych to nie interesuje. nie myślą. nie zastanawia ich dlaczego pan bóg w swej bezgranicznej mądrości i miłości zabije ich w armagedonie za niepokazanie skruchy za zastrzyk w kolano na bazie leukocytów, podczas gdy stworzył cyca z którego lecą te same składniki wprost do papy niemowlaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~monika69 niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:24
Zrobiła z nas idiotow,podobno jej auto było zepsute ale przyjaciele ze Świadków Jecjowym autem odjechali?Cud?Jej mąż tak walczył o n8a-w trakcie tozeodu tak bardzo martwił się o zonA tatuś do odbioru we Wrocku?Kto go odebrał??Śmiechu warte?Zrobiła że wszystkich wala?po.co był ten cały idiotyzm,niech za to ta idioyka zaplaci,za wszystkich zaangażowanych w poszukiwania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Morwa niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:29
konstruktywna i merytoryczna rozmowa ze świadkiem jehowy nie istnieje. ich mózgi są nastrojone na zebraniową propagandę i mimo że ich własna biblia mówi, że Bogu służy się przez własną zdolność rozumowania, to oni dają sobie wmowic, że ktoś za ich będzie czytał biblię i dochodził do właściwych wniosków które przekaże im jako prawdy objawione do obligatoryjnego zaakceptowania (tzw ciągle zmieniające się nowe światło). jeżeli masz inne zdanie a co gorsza podzielisz się z nim głośno, to na dywanik, zastraszanie, a jak nie to wypad ze zboru za odstępstwo.

szkoda z nimi gadać. wszelkie próby otwarcia ich na samodzielne myślenie to jak gra w szachy z gołębiem. poprzewraca figurki, nakupczy na szachownicę i się cieszy że cię ograł. to zawsze jest skazane na porażkę. sami muszą do tego dojrzeć i się obudzić.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Sit niezalogowany
21 sierpnia 2024r. o 15:47
~~Ciemnofioletowy Sit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Celebrytka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rutkowski napisał(a): Mamy informację z wiarygodnego źródła, że problemem w przypadku Pani Izabeli jest transfuzja krwi, której niby zabronił jej guru JWP.


Dlaczego Świadkowie Jehowy nie zgadzają się na transfuzję krwi?
Robią to z przyczyn nie tyle medycznych, ile religijnych. Zarówno w Starym, jak i w Nowym Testamencie można znaleźć wyraźne nakazy, by powstrzymywać się od krwi (Rodzaju 9:4; Kapłańska 17:10; Powtórzonego Prawa 12:23; Dzieje 15:28, 29). Ponadto według Boga krew wyobraża życie (Kapłańska 17:14). Tak więc wystrzegamy się przyjmowania krwi nie tylko dlatego, że chcemy być posłuszni Bogu, ale także dlatego, że respektujemy Go jako Dawcę życia.


Ciekawe co w przypadku chorych na białaczkę? A może jej taci w szpitalu próbowali przetoczyć krew?


A czy świadek jehowy może być dawcą krwi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza