Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Bladoróżowy Tulipan niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 14:45
~~dedektyw napisał(a): a co blondiii jadła i piła i gdzie spała przez 11 dni? chyba nie w lesie haha ludzie bądżcie poważni ktoś ja musiał gościć przez ten czas

pewnikiem inni świadkowie,jedno jest pewne,skoro tak zrobiła to miała powód
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nachyłek niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 16:04
~~Nie wiecie napisał(a): Jak to możliwe, że nikt w Bolesławcu nie wie dlaczego ona zniknęła na 11 dni, no i gdzie teraz jest.

A co ty taki ciekawy jesteś? Jest gdzie ma być a Tobie nic do tego.Chcesz autograf od niej czy co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wierzba niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 16:58
~~dedektyw napisał(a): a co blondiii jadła i piła i gdzie spała przez 11 dni? chyba nie w lesie haha ludzie bądżcie poważni ktoś ja musiał gościć przez ten czas


I dalej by ją gościł gdyby się konsekwencji nie przestraszył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wierzba niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 17:00
~~Nachyłek napisał(a): Tobie

Mężulek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowy niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 23:03
Po co Jehowym separacja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wierzba niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 23:05
~~Bladoróżowy Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dedektyw napisał(a): a co blondiii jadła i piła i gdzie spała przez 11 dni? chyba nie w lesie haha ludzie bądżcie poważni ktoś ja musiał gościć przez ten czas

pewnikiem inni świadkowie,jedno jest pewne,skoro tak zrobiła to miała powód

~~Bladoróżowy Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dedektyw napisał(a): a co blondiii jadła i piła i gdzie spała przez 11 dni? chyba nie w lesie haha ludzie bądżcie poważni ktoś ja musiał gościć przez ten czas

pewnikiem inni świadkowie,jedno jest pewne,skoro tak zrobiła to miała powód

Powód? Chciała survival sobie zrobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Dziewięćsił niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 9:52
Nie oceniajmy pochopnie. Ze szponów sekt ciężko się wyrwać..a bez zniknięcia wręcz niemozliwe. Moze kogos miała stale "na karku" ,bo czuli ze moze zwiac i ucieczka na autostradzie to b.dobry sposób. Widywałem ją czasem gdzie powaznie i indywidualnie rozmawiała z kims na osobnosci..więc to nie było chwilowe. To nie ona wezwała służby tylko mąż.. Zresztą czy służby siedzą w pogotowiu czy w terenie mają zapłacone i tak ..wiec nie wymyslajcie kosztów. To tylko przegrupowanie funkcjonariuszy w terenie. Nie wiemy w jakim stopniu jyz była zaszczuta czy stanie psychicznym..więc nie oczekujcie myslenia logicznego.
Nalwzy współczuc i nie bic juz piany. Iza teraz ma kilka tematow do..poukladania.. Praca, dom, policja, sekta, i znajomi z ulicy gotowi utopic ją w łyżce wody..
Oby wasze dzieci nie znalazły sie w takiej sytuacji..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Advokatus niezalogowany
26 sierpnia 2024r. o 10:41
Mi jej nie żal, tak się nie robi. Można odejść i już, bez żadnych konsekwencji. Tylko z grupy kumpli się traci, nic więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza