Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~Nie wiecie niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 21:27
Jak to możliwe, że nikt w Bolesławcu nie wie dlaczego ona zniknęła na 11 dni, no i gdzie teraz jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jolka niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 12:55
Ktoś tu napisał że cyt. "Oni przynajmniej nie gwałcą jak to w KK.". W sekcie Jehowych są właśnie sami tacy którzy byli na zakręcie albo na dnie a więc alkoholicy, gwałciciele , psychiczni chorzy, biedni, coś tym ludziom brakuje w życiu że poszukują i takich jest łatwo przygarnąć i nimi manipulować. Wiem coś o tym bo w mojej rodzinie też jest ktoś kto był bardzo biedny, kupa dzieci w domu mąż alkoholik i po wstąpieniu do tej grupy Jehowych nagle zaczęło im się finansowo lepiej powodzić. Czyli aby zachęcić najpierw wspierają dając pieniądze a później już są od nich uzależnieni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jolka niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 12:57
Każdy odłam religii jest niebezpieczny jeżeli nie potrafi się samemu myslec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jolka niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 13:09
Ludzie skończcie już z tym że ma zapłacić za poszukiwania. Iza musiala być niesamowicie zdesperowana że takie coś zrobiła. Byle tylko teraz nie zaczeli Jej pomagać ludzie z KK. Bo to jak z deszczu pod rynnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Moszenki niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 13:16
~~Srebrnoszara Cykoria napisał(a): A duch i oblubienica bezustannie mówią: „Przyjdź!” I każdy, kto słyszy, niech powie: „Przyjdź!” I każdy, kto jest spragniony, niech przyjdzie; każdy, kto chce, niech bierze wodę życia darmo.

„Ja świadczę każdemu, kto słyszy słowa proroctwa tego zwoju: Jeżeli ktoś doda coś do tych rzeczy, Bóg doda mu plag zapisanych w tym zwoju; a jeżeli ktoś odejmie coś ze słów zwoju tego proroctwa, Bóg odejmie jego dział w drzewach życia i w mieście świętym — rzeczach opisanych w tym zwoju.
„Ten, który świadczy o tych rzeczach, mówi: ‚Tak, przychodzę szybko’”.

„Amen! Przyjdź, Panie Jezusie”.

Życzliwość niezasłużona Pana Jezusa Chrystusa niech będzie ze świętymi.

Pomimo tych wszystkich gorzkich slow, które tutaj padały - kochamy Was! I pragniemy żyć wiecznie z Wami w Raju na Ziemi!



Ja właśnie jeste
~~Srebrnoszara Cykoria napisał(a): A duch i oblubienica bezustannie mówią: „Przyjdź!” I każdy, kto słyszy, niech powie: „Przyjdź!” I każdy, kto jest spragniony, niech przyjdzie; każdy, kto chce, niech bierze wodę życia darmo.

„Ja świadczę każdemu, kto słyszy słowa proroctwa tego zwoju: Jeżeli ktoś doda coś do tych rzeczy, Bóg doda mu plag zapisanych w tym zwoju; a jeżeli ktoś odejmie coś ze słów zwoju tego proroctwa, Bóg odejmie jego dział w drzewach życia i w mieście świętym — rzeczach opisanych w tym zwoju.
„Ten, który świadczy o tych rzeczach, mówi: ‚Tak, przychodzę szybko’”.

„Amen! Przyjdź, Panie Jezusie”.

Życzliwość niezasłużona Pana Jezusa Chrystusa niech będzie ze świętymi.

Pomimo tych wszystkich gorzkich slow, które tutaj padały - kochamy Was! I pragniemy żyć wiecznie z Wami w Raju na Ziemi!

Ja właśnie jestem w takim raju - na swojej działce ROD. Nie chodzę do kościoła, nie modlę się do bogów, ale jestem dobra, nikogo nie krzywdzę i umiem samodzielnie odróżnić dobro od zła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Moszenki niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 13:37
~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrunatny Kleome napisał(a): Nie jestem świadkiem ale już nigdy więcej nie zgodzę się na transfuzję. To jest obrzydliwe i niehumanitarne, grozi mnóstwem chorób i nieokreślonymi powikłaniami w przyszłości. Są alternatywy.


ha ha ha..
"nie jestem świadkiem jehowy". śmierdzi z twojej wypowiedzi sektą na sto czterdzieści cztery tysiące kilometrów!!
słaba prowokacja, pooglądaj sobie filmiki na jworgu jak się chować w piwnicy i na strychu przed gogiem z magog. lololo
Na serio nie jestem, kiedyś niestety była u mnie transfuzja i nigdy więcej. Cóż żyje z tym ale jak mi się przypomni to czuję się jak mutant genetyczny, mam za złe rodzinie, że wyraziła zgodę po wypadku. Ponadto nastąpiły duże niepożądane zmiany i komplikacje w moim organizmie

O większych głupotach nie słyszałam. Jestem ciekawa jakie są komplikacje po transfuzji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Moszenki niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 13:48
~~Błękitnozielona Nemezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Krwistoczerwony Oczar napisał(a):
Bez "sobie" byłoby ładniej gramatycznie a zdanie zaczyna się z dużej litery ,tak jak Tobie,Tobą ,Twoim ,Cię....Polecam duuużo czytać ,przede wszystkim słownik ortograficzny i gramatyki.Bedzie mniej czasu na głupoty.
Dzisiaj pisanie zwrotów z małych liter może oznaczać brak szacunku. Ludzie nie lubią pouczania, a wytykanie takich błędów to dla mnie wyższy lewel bezczelności - taki z uśmiechem na twarzy…. Brzydzę się takimi ludźmi.


a ja się brzydzę sektami.

A chodzisz do kościoła? Bo to przecież największą legalna sekta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dedektyw niezalogowany
24 sierpnia 2024r. o 14:11
a co blondiii jadła i piła i gdzie spała przez 11 dni? chyba nie w lesie haha ludzie bądżcie poważni ktoś ja musiał gościć przez ten czas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza