Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaginiona Izabela odnalazła się w Bolesławcu
~~rys niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 15:59
Zobaczymy jaki był powód też szukał.
m martwił m się bardzo. Zastanawia tylko dlaczego do męża nie wróciła a do znajomej. Jedno pewne reklama zboru nie jest najlepsza wizytowka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ada niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:00
Ciekawe, czemu nie chce ujawnić swojego miejsca przebywania rodzinie i utrzymywać z nią kontaktu. Onet podal takie info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nachyłek niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:03
~~anna napisał(a): dokładnie, wy buraki z wichury. najpierw poczekajcie na to co się stało cierpliwie a nie wydajecie opinie i wyroki. masakra wstyd ludzie. wstyd

A co to jest"buraki z wichury"? To jakaś odmiana buraka ? Poza tym ,,co tu jest napisane?-jak można" czekać na to co się stało cierpliwie?"I czy właśnie nie wydałaś opinii na komentujących jak to nazwałaś "z wichury"?Zero logiki i myślenia.Po prostu WSTYD i ŻENADA.Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ada niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:19
~~Żółtozielony Suchodrzew napisał(a): Jedno pewne jak miałam dobra opinie o tym zborze to już przestałam ufać. Wiele osób będzie też tego zdania. Ani kler ani zborowcy yo wszystko to samo


Ja to samo. Chcialabym, zeby się publicznie wypowiedzieli na temat calej tej sytuacji i oni, i Iza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszara Aralia niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:23
~~Jasnoniebieska Papryka napisał(a): Wszystkie psy tropiące, które brały udział w poszukiwaniach do natychamiastowego zwolnienia ze służby (bez prawa do psiej emerytury).

Może się pomylili i wzięli te od narkotyków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Jaśminowiec niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:25
trzeba wziąć pod uwagę porwanie przez kosmitów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Khv niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:31
Dla mnie sprawa śmierdzi z daleka . Jeśli podadzą że wszczęto jakieś postępowanie to by znaczyło że ktoś ją porwał i przetrzymywał. Jeśli nie , bo przecież może odmówić zeznań to wiadomo o co chodzi. Ja coś czuję że kobieta będzie milczeć i nic policji nie powie , syndrom sztokholmski . Dobrze że się odnalazła cała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~olaf niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 16:37
Może myślał że już nie żyje a tu cud. Oby tylko nie zrobili z niej nienormalna bo to nie będzie jej wina. Może była nafaszerowana czymś ktoś mógł jej coś podać.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza