Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prokuratura: Izabela P. nie była więziona, ani skrzywdzona
~~ niezalogowany
22 sierpnia 2024r. o 23:27
~~Caro napisał(a): Wszystkie koszty dać sekcie oni niszczą rodziny małżeństwa to jest zorganizowana grupa przestępcza a jej były to niezłe ziółko cicha woda brzegi rwie taki idealny bez skazy .Jeszcze się przekonacie poczekajmy na finał sprawy.

~~Caro napisał(a): Wszystkie koszty dać sekcie oni niszczą rodziny małżeństwa to jest zorganizowana grupa przestępcza a jej były to niezłe ziółko cicha woda brzegi rwie taki idealny bez skazy .Jeszcze się przekonacie poczekajmy na finał sprawy.

Jeśli znasz tę kobietę, przekaż, że mocno trzymam za Nią kciuki ! Oby zwróciła się w stronę ludzi, którzy wesprą Ją w trudnych chwilach. Niech się nie daje! My - kobiety - jesteśmy silne. Silniejsze, niż na to wyglądamy. A każdy kto próbuje układać nam życie, zasługuje na kopa i wilczy bilet! Świat pełen jest idiotów, ale na szczęście również fajnych, pozytywnych ludzi, którzy zasługują na miano Przyjaciół. Najbardziej boli utrata Rodziny, ale jeśli ta jest toksyczna i ciągnie w dół, nie zasługuje na miano Rodziny.
Posyłam mnóstwo dobrych myśli!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 6:41
Ludzie dajcie spokój,gwiazda ze spalonego teatr.Przez taka mendę autostradę zamknęli,a ta siedziała w lesie i głupa waliła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Wyżlin niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 6:47
A ja w te tłumaczenia nie wierzę. Myślcie sobie, co chcecie. To wszystko jest grubymi nićmi szyte, ma drugie dno i się nie klei.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Modrzew niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 9:32
Potem spojrzałem i zobaczyłem, że na górze Syjon stał Baranek, a z nim — 144 000 tych, którzy na czołach mieli napisane jego imię i imię jego Ojca.

Później zobaczyłem innego anioła, który leciał środkiem nieba i ogłaszał wiecznotrwałą dobrą nowinę mieszkańcom ziemi — każdemu narodowi, plemieniu, językowi i ludowi. Mówił donośnym głosem: „Bójcie się Boga i Go wychwalajcie, bo nadeszła godzina Jego sądu nad ludźmi. Oddajcie więc cześć Temu, który stworzył niebo, ziemię, morze i źródła wód”.

Za pierwszym aniołem podążał drugi anioł i mówił: „Upadła! Upadła metropolia Babilon Wielki — ta, która skłoniła wszystkie narody, żeby piły wino jej namiętności, wino jej niemoralności!”.

Za nimi podążał trzeci anioł i mówił donośnym głosem: „Jeżeli ktoś oddaje cześć bestii i jej posągowi oraz przyjmuje znamię na czoło lub rękę, to będzie też pił wino gniewu Boga, wlane bez rozcieńczania do kielicha Jego wielkiego gniewu, i będzie męczony ogniem i siarką na oczach świętych aniołów i Baranka. A dym tych męczarni będzie się wznosił po wieczne czasy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 9:33
Powinna zapłacić za całą akcję która była zorganizowana może wtedy zmądrzeje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczekoladowy Oczar niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 9:50
~~Ja napisał(a): Powinna zapłacić za całą akcję która była zorganizowana może wtedy zmądrzeje

Zgadza się obciążyć kosztami akcji służb i jeszcze porzuciła samochód w niebezpiecznym miejscu stwarzając zagrożenie dla innych. Za brak myślenia powinna zapłacić a nie znów podatnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Modrzew niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 9:59
Potem zobaczyłem, jak z paszczy smoka, z paszczy bestii i z paszczy fałszywego proroka wychodzą trzy nieczyste natchnione wypowiedzi wyglądające jak żaby. W rzeczywistości są to wypowiedzi natchnione przez demony. Te wypowiedzi dokonują znaków i wychodzą do królów całej ziemi, żeby zgromadzić ich na wojnę, która ma się rozegrać w wielkim dniu Wszechmocnego Boga.

Te natchnione wypowiedzi zgromadziły królów w miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.

Spojrzałem i zobaczyłem otwarte niebo i białego konia. A siedzący na nim jeździec, zwany Wiernym i Prawdziwym, w prawości sądził i prowadził wojnę. Miał oczy jak płomień ognia, a na głowie wiele diademów. Miał też napisane imię, którego nie znał nikt oprócz niego. Był ubrany w szatę splamioną krwią, a jego imię brzmiało Słowo Boga. Za nim na białych koniach jechały niebiańskie wojska, ubrane w biały, czysty, delikatny len. Z jego ust wychodził ostry, długi miecz, żeby mógł nim unicestwić narody, i będzie nimi rządził za pomocą żelaznego berła. Będzie też deptał winogrona w tłoczni wielkiego gniewu Wszechmocnego Boga. Na swojej szacie, na wysokości uda, miał napisane imię: Król królów i Pan panów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kokornak niezalogowany
23 sierpnia 2024r. o 10:41
~~Marta napisał(a): Ludzie dajcie spokój,gwiazda ze spalonego teatr.Przez taka mendę autostradę zamknęli,a ta siedziała w lesie i głupa waliła

a może mendami są ludzie, którzy ją do tego doprowadzili...?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza