Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz wygonił kobietę z dziećmi z kościoła - mówi Bolecnautka
~~Oranżowy Mak niezalogowany
3 godz. 32 min. temu
A czy np.w sklepach w kinie, teatrze, w przychodni lekarskiej, u fryzjera, banku czy podczas o rad rady miasta czy powiatu itp też byłaby taka empatyczna tolerancja gawiedzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Przypołudnik niezalogowany
3 godz. 29 min. temu
~~Dyniowa Goryczka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Przypołudnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dyniowa Goryczka napisał(a): Ale tęczowe platfusy kwiczą tu kwi kwi, pseudo patrioci, lemingi, potomkowie po ruskich i niemieckich gwałtach, do tego pseudo katolicy buahhaa. Chodzą widać czasem do Kościoła, czy tam się modlą niby, a z drugiej strony popierają ludzi, którzy ściągają na Polskę dzikich barbarzyńców, mordują polaków nienarodzonych, uczą polskie dzieci na podstawie podręczników pisanych przez ukrów i szkopów. Ale choroba psychiczna.


Kolejny katolik i jego miłość bliźniego.

Zdrajco, lepiej napij sie wódki, jak ten tusk czerwony od bimbru niemieckiego.


Jesteście chorzy z nienawiści do ludzi którzy używają do myślenia rozumu a nie naćpane ksiażeczki od kleru!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
3 godz. 28 min. temu
Ksiądz tylko poprosił, żeby wyszedł na zewnątrz spacerować!! I co takiego się stało????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Dąb niezalogowany
3 godz. 20 min. temu
Ksiądz twardziel patriota masakruje feministkę tęczową i jej wybujałe ego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowy Sundaville niezalogowany
2 godz. 19 min. temu
Ale na pewno wygonił kobietę już po "tacy" bo przed mu się nie kalkulowało.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Sumak niezalogowany
2 godz. 19 min. temu
Brzydzę się czarnymi parówkami. Jesteście braćmi diabla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ksiadz pedofil niezalogowany
2 godz. 5 min. temu
~~Brązowożółty Sumak napisał(a): Brzydzę się czarnymi parówkami. Jesteście braćmi diabla


A kto ci wtedy zagubiona owieczko , wskaże drogę do królestwa niebieskiego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Maria niezalogowany
1 godz. 52 min. temu
Kościół to nie miejsce do prezentowania swoich milusińskich jak na wybiegu. Bez względu na to czy się modlę czy nie i co sądzę o księżach kościół jest dla mnie miejscem SKUPIENIA. Tego też uczyłam mojego syna. To nie brat miał uspokajać brata tylko matka. Wstydziła się zrobić rundkę pomiędzy ławkami ? Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele a mamusie nie reagują. Ksiądz może być dobry czy zły a efekty wychowania własnego dziecka odezwa się w przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.