Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Ksiądz wygonił kobietę z dziećmi z kościoła - mówi Bolecnautka
~~Jasnogranatowa Gynostemma niezalogowany
4 godz. 30 min. temu
To teraz jak ksiądz przyjdzie po kolędzie, to proponuje najpierw wpuścić go do przedpokoju, a potem niech mu Pani od razu każe wyjść i zrobić rundkę wokół bloku czy tam domu, a kopertą to niech mu Pani pomacha na pożegnanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Mina niezalogowany
4 godz. 26 min. temu
Do tego kościoła nie chodze już ponad 20 lat . !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtorudy Fasolnik niezalogowany
4 godz. 20 min. temu
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maria napisał(a): Kościół to nie miejsce do prezentowania swoich milusińskich jak na wybiegu. Bez względu na to czy się modlę czy nie i co sądzę o księżach kościół jest dla mnie miejscem SKUPIENIA. Tego też uczyłam mojego syna. To nie brat miał uspokajać brata tylko matka. Wstydziła się zrobić rundkę pomiędzy ławkami ? Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele a mamusie nie reagują. Ksiądz może być dobry czy zły a efekty wychowania własnego dziecka odezwa się w przyszłości.



,,Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele'' .
A nie jeży Ci się włos pod pachami na to co kościół robi z dziećmi ? Ha ???

Ksiądz to nie Kościół ani nie Bóg , dobrze by było sobie to uświadomić, to człowiek, który czyni dobro i zło jak każdy z nas więc po co ta nagonka. Temat dotyczy wychowania dzieci, gdyby matka poszła do teatru też by jej zaproponowano opuszczenie sali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Wyżlin niezalogowany
3 godz. 56 min. temu
Co jest na Dolnych 52?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowożółty Sumak niezalogowany
3 godz. 48 min. temu
~~Łososiowy Wyżlin napisał(a): Co jest na Dolnych 52?

Roman wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hejla niezalogowany
3 godz. 46 min. temu
~~Łososiowy Wyżlin napisał(a): Co jest na Dolnych 52?
bliżej czego to jest by się temu przyjrzec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek Taplary niezalogowany
3 godz. 41 min. temu
~~Żółtorudy Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Maria napisał(a): Kościół to nie miejsce do prezentowania swoich milusińskich jak na wybiegu. Bez względu na to czy się modlę czy nie i co sądzę o księżach kościół jest dla mnie miejscem SKUPIENIA. Tego też uczyłam mojego syna. To nie brat miał uspokajać brata tylko matka. Wstydziła się zrobić rundkę pomiędzy ławkami ? Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele a mamusie nie reagują. Ksiądz może być dobry czy zły a efekty wychowania własnego dziecka odezwa się w przyszłości.



,,Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele'' .
A nie jeży Ci się włos pod pachami na to co kościół robi z dziećmi ? Ha ???
Ksiądz to nie Kościół ani nie Bóg , dobrze by było sobie to uświadomić, to człowiek, który czyni dobro i zło jak każdy z nas więc po co ta nagonka. Temat dotyczy wychowania dzieci, gdyby matka poszła do teatru też by jej zaproponowano opuszczenie sali


Dokładnie, powinna opuścić kościół - na zawsze.
Później kwik, że dzieci nie chcą chodzić na religię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowa Pęcherznica niezalogowany
2 godz. 51 min. temu
~~jadzia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Maria napisał(a): Kościół to nie miejsce do prezentowania swoich milusińskich jak na wybiegu. Bez względu na to czy się modlę czy nie i co sądzę o księżach kościół jest dla mnie miejscem SKUPIENIA. Tego też uczyłam mojego syna. To nie brat miał uspokajać brata tylko matka. Wstydziła się zrobić rundkę pomiędzy ławkami ? Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele a mamusie nie reagują. Ksiądz może być dobry czy zły a efekty wychowania własnego dziecka odezwa się w przyszłości.



,,Włos mi się jeży jak widzę co dzieci robią w kościele'' .
A nie jeży Ci się włos pod pachami na to co kościół robi z dziećmi ? Ha ???

A co robi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza