Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tenis stołowy na najwyższym poziomie – III liga w Bożejowicach już w sobotę! [WIDEO]
~~Biała Wiśnia niezalogowany
3 godz. 47 min. temu
Będę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Mahonia niezalogowany
3 godz. 23 min. temu
Wydało się jaki klub jest tylko groryfikowany i dotowana. Jadwiec wie z Każmirz em jak zadbać o swój klub cie kaw czy jakby nie wspólna pasja czy też byście tak zabiegał o ten klub. Odpowiedź można znaleźć w opiniach innych klubach i sportowcach np. BKS. No ale cóż nie moja pasja to sie odcinam. Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny i powinno nam towarzyszyć jedno powiedzenie - szanuj bliźniego jak siebie samego. Tym bardziej że p. Jazwiec jako przew. RM powinien wiedzieć kto że sportowców został skrzywdzony. Ale żeby już niepełn. mistrzynie dyskryminować tylko dlatego że jest niepełnosorawna to o jakim człowieczeństwie tu mówic. Jednym słowem brak empatii to zmora 21w..Bo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jarek niezalogowany
2 godz. 53 min. temu
do przedmówcy, co artykuł o tenisie stołowym to się uruchamiasz i komentujesz ten klub z Bożejowic, to już staje się nudne, z tego co wiem to robią tam super robotę ,trenują tam dzieci, wiem o tym gdyż chodzi tam mój syn i jest bardzo zadowolony, treningi dla dzieci są za darmo .MOŻE SIE W KOŃCU SIE UJAWNISZ KIM JESTES I WYJASNISZ W KLUBIE SWOJE PRETENSJE,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~BORSUK niezalogowany
2 godz. 46 min. temu
RACJA ,UPRAWIAJA SPORT, DBAJĄ O ZDROWIE,A TY ZAZDROSNIKU ,PROPONUJE POCHYL GŁOWĘ ROZPEDZ SIĘ , ŚCIANA PEWNIE JAKAS SIE ZNAJDZIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Wiśnia niezalogowany
2 godz. 36 min. temu
Tu dzieci i ich rodzice nic nie płacą. Nawet Football Akademia bierze kasę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EWA niezalogowany
2 godz. 23 min. temu
POTWIERDZAM ,MOJA CORKA CHODZI ,MEGA ZADOWOLONA ,ZAJĘCIA PROWADZA PRAWDZIWI PASJONACI TEGO SPORTU ,OBY TAK DALEJ MAM NADZIEJE ŻE NIKT NIE ZNISZCZY TEGO KLUBU ,CHOĆBY DURNYMI ZAZDROSNYMI KOMENTARZAMI.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Mahonia niezalogowany
2 godz. 19 min. temu
~~Izabelowa Mahonia napisał(a): Wydało się jaki klub jest tylko groryfikowany i dotowana. Jadwiec wie z Każmirz em jak zadbać o swój klub cie kaw czy jakby nie wspólna pasja czy też byście tak zabiegał o ten klub. Odpowiedź można znaleźć w opiniach innych klubach i sportowcach np. BKS. No ale cóż nie moja pasja to sie odcinam. Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny i powinno nam towarzyszyć jedno powiedzenie - szanuj bliźniego jak siebie samego. Tym bardziej że p. Jazwiec jako przew. RM powinien wiedzieć kto że sportowców został skrzywdzony. Ale żeby już niepełn. mistrzynie dyskryminować tylko dlatego że jest niepełnosorawna to o jakim człowieczeństwie tu mówic. Jednym słowem brak empatii to zmora 21w..Bo
zapewne chodzi tylko o przew. RM który nie równo dzieli ten" chleb".Dla klubu cały szacun cieszy że choć jeden klub jest zadbany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wpunkt niezalogowany
2 godz. 16 min. temu
~~Izabelowa Mahonia napisał(a): Wydało się jaki klub jest tylko groryfikowany i dotowana. Jadwiec wie z Każmirz em jak zadbać o swój klub cie kaw czy jakby nie wspólna pasja czy też byście tak zabiegał o ten klub. Odpowiedź można znaleźć w opiniach innych klubach i sportowcach np. BKS. No ale cóż nie moja pasja to sie odcinam. Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny i powinno nam towarzyszyć jedno powiedzenie - szanuj bliźniego jak siebie samego. Tym bardziej że p. Jazwiec jako przew. RM powinien wiedzieć kto że sportowców został skrzywdzony. Ale żeby już niepełn. mistrzynie dyskryminować tylko dlatego że jest niepełnosorawna to o jakim człowieczeństwie tu mówic. Jednym słowem brak empatii to zmora 21w..Bo
zapewne chodzi tylko o przew. RM który nie równo dzieli ten" chleb".Dla klubu cały szacun cieszy że choć jeden klub jest zadbany
~~BORSUK napisał(a): RACJA ,UPRAWIAJA SPORT, DBAJĄ O ZDROWIE,A TY ZAZDROSNIKU ,PROPONUJE POCHYL GŁOWĘ ROZPEDZ SIĘ , ŚCIANA PEWNIE JAKAS SIE ZNAJDZIE.

~~BORSUK napisał(a): RACJA ,UPRAWIAJA SPORT, DBAJĄ O ZDROWIE,A TY ZAZDROSNIKU ,PROPONUJE POCHYL GŁOWĘ ROZPEDZ SIĘ , ŚCIANA PEWNIE JAKAS SIE ZNAJDZIE.
którą dla siebie wybierasz egocentryku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza