Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy incydent w kościele na Jana Pawła naprawdę jest tak poważny?
~~Łososiowy Wiąz niezalogowany
1 godz. 19 min. temu
„ W Niemczech wrze.
Teren byłego .. sprzedany .. .
PAP
10 sierpnia 2024, 20:08.
Teren dawnego obozu .. ”

Czy Pan Dariusz Gołębiewski dostrzegł związek
wyrzucania dzieci z Kościoła ,
ze sprawą
wyburzania byłych niemieckich obozów pracy przymusowej
dla Żydów w Bolesławcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Żółwik niezalogowany
1 godz. 18 min. temu
~~Łososiowy Wiąz napisał(a): Panie Bredzisławie rozpętał Pan aferę/ wojnę
z Kościołem i co dalej ?


To redaktor pogonił rodzinę z kościoła czy katabas ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Runianka niezalogowany
1 godz. 5 min. temu
~~Krasula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Do kościoła niech przychodzą Ci ,którzy w powadze chcą uczestniczyć w mszy Św, reszty nikt nie zmusza.Ja też sobie nie życzę aby w trakcie mszy Św jakieś rozwydrzone i rozdarte bachory zachowywały się jak w piaskownicy.Jeśli rodzice nie nauczyli ich zachowania w takich miejscach to niech też nie przychodzą bo cudze bachory mnie nie interesują zwłaszcza na Mszy Świętej.Tym rodzicom też się nie podoba jak ktoś używa słów wulgarnych w pobliżu albo piesek nasika do piaskownicy.Niech każdy zna swoje miejsce i niech się zachowuje odpowiednio d
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Do kościoła niech przychodzą Ci ,którzy w powadze chcą uczestniczyć w mszy Św, reszty nikt nie zmusza.Ja też sobie nie życzę aby w trakcie mszy Św jakieś rozwydrzone i rozdarte bachory zachowywały się jak w piaskownicy.Jeśli rodzice nie nauczyli ich zachowania w takich miejscach to niech też nie przychodzą bo cudze bachory mnie nie interesują zwłaszcza na Mszy Świętej.Tym rodzicom też się nie podoba jak ktoś używa słów wulgarnych w pobliżu albo piesek nasika do piaskownicy.Niech każdy zna swoje miejsce i niech się zachowuje odpowiednio do okoliczności



~~Krasula napisał(a):
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Do kościoła niech przychodzą Ci ,którzy w powadze chcą uczestniczyć w mszy Św, reszty nikt nie zmusza.Ja też sobie nie życzę aby w trakcie mszy Św jakieś rozwydrzone i rozdarte bachory zachowywały się jak w piaskownicy.Jeśli rodzice nie nauczyli ich zachowania w takich miejscach to niech też nie przychodzą bo cudze bachory mnie nie interesują zwłaszcza na Mszy Świętej.Tym rodzicom też się nie podoba jak ktoś używa słów wulgarnych w pobliżu albo piesek nasika do piaskownicy.Niech każdy zna swoje miejsce i niech się zachowuje odpowiednio d
Ktoś napisał: ~~J23 napisał(a): Do kościoła niech przychodzą Ci ,którzy w powadze chcą uczestniczyć w mszy Św, reszty nikt nie zmusza.Ja też sobie nie życzę aby w trakcie mszy Św jakieś rozwydrzone i rozdarte bachory zachowywały się jak w piaskownicy.Jeśli rodzice nie nauczyli ich zachowania w takich miejscach to niech też nie przychodzą bo cudze bachory mnie nie interesują zwłaszcza na Mszy Świętej.Tym rodzicom też się nie podoba jak ktoś używa słów wulgarnych w pobliżu albo piesek nasika do piaskownicy.Niech każdy zna swoje miejsce i niech się zachowuje odpowiednio do okoliczności



Mnie jełopie nie przeszkadzją dzieci w kościele tylko głupie dzieci z jeszcze głupszymi rodzicami;Kościół nie plac zabaw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Maciejka niezalogowany
1 godz. 4 min. temu
czy my aby naprawdę nie mamy ważniejszych tematów, niż takie incydenty?
No to trza zapytać redachtora benka który tą gownoburzę rozpętał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Winobluszcz niezalogowany
1 godz. 2 min. temu
~~Bladozielona Maciejka napisał(a): czy my aby naprawdę nie mamy ważniejszych tematów, niż takie incydenty?
No to trza zapytać redachtora benka który tą gownoburzę rozpętał.


PISanie o księdzach i ich ,,wyskokach'' to niedobre jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Wiąz niezalogowany
59 min. temu
Tak jest gównoburza w redakcji
BolecInfo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
55 min. temu
~~Bladozielona Maciejka napisał(a): czy my aby naprawdę nie mamy ważniejszych tematów, niż takie incydenty?
No to trza zapytać redachtora benka który tą gownoburzę rozpętał.

a tu akurat się z tym nie zgadzam...
takie incydenty należy nagłaśniać bo jeśli się tego zaniecha to niedługo klecha jeden z drugim wejdzie wam do domów i zacznie zaglądać do szaf i lodówek...
już teraz mają się za nie wiadomo kogo więc trzeba to dusić w zarodku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza