Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W powiecie bolesławieckim nie obowiązuje zakaz handu w niektóre niedziele - wiemy dlaczego
~~Kupiłem nick niezalogowany
3 godz. 28 min. temu
Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~misia niezalogowany
3 godz. 15 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Powojnik niezalogowany
3 godz. 5 min. temu
~~misia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.


Ciągną cię tam na siłę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem Nick niezalogowany
2 godz. 43 min. temu
~~Zzieleniały Powojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~misia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.

Ciągną cię tam na siłę

Kpina czy nie kpina , tego nie wiem. Dla mojej przyjemności mogą być otwarte sklepy w niedzielę. Ale osoby pracujące w niedzielę powinni mieć płacone 150% za ten dzień. Jeżeli by było tak, że płacone by było 150% to uwierzcie nie jedna osoba nie marudziłaby że musi iść do pracy w niedzielę. To jak sklepy w niedzielę są zamknięte to też niech zamkną stację paliw. Bo pracownicy stacji paliw też mają rodziny i chcą mieć wolne w niedzielę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Runianka niezalogowany
2 godz. 29 min. temu
~~Kupiłem Nick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Powojnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~misia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.

Ciągną cię tam na siłę
Kpina czy nie kpina , tego nie wiem. Dla mojej przyjemności mogą być otwarte sklepy w niedzielę. Ale osoby pracujące w niedzielę powinni mieć płacone 150% za ten dzień. Jeżeli by było tak, że płacone by było 150% to uwierzcie nie jedna osoba nie marudziłaby że musi iść do pracy w niedzielę. To jak sklepy w niedzielę są zamknięte to też niech zamkną stację paliw. Bo pracownicy stacji paliw też mają rodziny i chcą mieć wolne w niedzielę.

Idąc tym tokiem myślenia to niech otworzą urzędy firmy kurierskie niech rozwożą paczki a nie w niedzielę sobie odpoczywają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Ciemiernik niezalogowany
2 godz. 25 min. temu
Tak zostawił pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kupiłem nick niezalogowany
2 godz. 23 min. temu
~~Płomiennoruda Runianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kupiłem Nick napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Powojnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~misia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.

Ciągną cię tam na siłę
Kpina czy nie kpina , tego nie wiem. Dla mojej przyjemności mogą być otwarte sklepy w niedzielę. Ale osoby pracujące w niedzielę powinni mieć płacone 150% za ten dzień. Jeżeli by było tak, że płacone by było 150% to uwierzcie nie jedna osoba nie marudziłaby że musi iść do pracy w niedzielę. To jak sklepy w niedzielę są zamknięte to też niech zamkną stację paliw. Bo pracownicy stacji paliw też mają rodziny i chcą mieć wolne w niedzielę.
Idąc tym tokiem myślenia to niech otworzą urzędy firmy kurierskie niech rozwożą paczki a nie w niedzielę sobie odpoczywają

W Holandii w Anglii jakoś nikomu nie przeszkadza to, że sklepy są otwarte w niedzielę. To jest normalny tok myślenia. Sklep spożywczy podobnie działa jak stację paliw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Alstremeria niezalogowany
2 godz. 20 min. temu
Wódy w tubkach plastikowych nie ma to mogą nie pracować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza