Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W powiecie bolesławieckim nie obowiązuje zakaz handu w niektóre niedziele - wiemy dlaczego
~~Kupiłem nick niezalogowany
2 godz. 19 min. temu
~~Kupiłem nick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomiennoruda Runianka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kupiłem Nick napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Zzieleniały Powojnik napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~misia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kupiłem nick napisał(a): Kurde ludzie intermarshe w każdą niedzielę jest otwarte … bo tam jest czytelnia


To są jawne kpiny z prawa ale w Bolesławcu inspekcja pracy nie pracuje w niedziele.

Ciągną cię tam na siłę
Kpina czy nie kpina , tego nie wiem. Dla mojej przyjemności mogą być otwarte sklepy w niedzielę. Ale osoby pracujące w niedzielę powinni mieć płacone 150% za ten dzień. Jeżeli by było tak, że płacone by było 150% to uwierzcie nie jedna osoba nie marudziłaby że musi iść do pracy w niedzielę. To jak sklepy w niedzielę są zamknięte to też niech zamkną stację paliw. Bo pracownicy stacji paliw też mają rodziny i chcą mieć wolne w niedzielę.
Idąc tym tokiem myślenia to niech otworzą urzędy firmy kurierskie niech rozwożą paczki a nie w niedzielę sobie odpoczywają

W Holandii w Anglii jakoś nikomu nie przeszkadza to, że sklepy są otwarte w niedzielę. To jest normalny tok myślenia. Sklep spożywczy podobnie działa jak stację paliw.

To jak niedziela ma być dniem odpoczynku to niech zrobią to dla wszystkich.
Szpitale
Policja
Straż pożarna
Domy starców
Fabryki.
OTWORZYĆ WSZYSTKIE SKLEPY W NIEDZIELĘ ale niech dadzą 150% dopłaty do tego dnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Porady prawne