Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Chcecie Ukrainy w NATO?

~~ niezalogowany
2 godz. 3 min. temu
A może zamiast kolejnych zaczepek coś na temat? A może tak załóż sobie Lucjanie jakiś swój temat z sensem i odpowiedni na dzisiejsze czasy. Jak nie masz nic do napisania a nie masz jak widać to po co się tu wysilasz? Teraz pretensje do redaktorów z bolca?
A zwyzywaj ich jak to masz w swoim zwyczaju co do wielu osób.
Co ty zresztą wiesz o Katyniu? Napisz może ilu z polskich oficerów podpisało lojalki z Rosjanami? Napisz może o tym gdzie i jak byli szkoleni?
Co ty wiesz o tamtej historii? Czytałeś o tym chyba jak Witek w ,,przedwojennych książkach''
A jak nie potrafisz pisać na temat bo strach ci nie pozwala to zamilknij.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kali niezalogowany
1 godz. 38 min. temu
Jestem za. Najlepszy "żołnierz" , najlepszy "dekownik" i najlepszy "dezerter" . Wszystko " naj ".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kali niezalogowany
1 godz. 32 min. temu
~~Kali napisał(a): Jestem za. Najlepszy "żołnierz" , najlepszy "dekownik" i najlepszy "dezerter" . Wszystko " naj ".


To widać, słychać i czuć (przynajmniej w moim Bolesławcu ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
1 godz. 24 min. temu
Ja tu zapytałem Ma-rcze-wsk-ich, na xuj tu następny temat Janusza , w którym gloryfikuje działania Putina na Ukrainie ?, to WESWLNY FOTOGRAF usunął mój post.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
1 godz. 16 min. temu
Chcemy na 100%. Rosja jest wrakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Maczek niezalogowany
1 min. temu
Przez rok nie potrafił opisać sukcesów rządu Tuska to założył nowy temat :-)

Więc w sprawie Ukrainy :-) :

"Premier Donald Tusk miał rozgrywać wszystkich w Unii Europejskiej, a sam został ograny, po co mają go zapraszać, jak mogą mu powiedzieć, co ma robić" - ocenił szef gabinetu prezydenta Marcin Mastalerek, pytany o brak Polski na piątkowym spotkaniu w Berlinie dotyczącym Ukrainy."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza