Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Coś się kończy, coś się zaczyna
5134
#TOjsienka nieaktywny
26 października 2010r. o 9:23
Sylwus moje autko nie miało kuku tylko buciki mu miałam zmienić na zimowe-dzięki że mi przypomniałaś :|


Dopisane 26.10.2010r. o godz. 09:23:

Paniusiu ty pierunie ;) spać nie możesz?
Też wam wszystkim życzę miłego dzionka :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
26 października 2010r. o 9:37
arturkedzia napisał(a):
Tojka już napr. to swoje auto ?


Zmykam już. Dobranoc.


Tojciu chyba chciałaś Arturowi podziękować za przypomnienie :D

Witajcie Kochani :* :* :* ja dzisiaj mam wolne bo ktoś musi się zająć tym moim małym szpitalem :) Także będę tu zaglądać od czasu do czasu ale częściej niż codziennie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zraniona niezalogowany
26 października 2010r. o 12:07
ha ha PIERWSZA :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
26 października 2010r. o 12:25
hahahah mądrala bo z domu nie wychodziła :P


Dopisane 26.10.2010r. o godz. 12:25:

ah dziękuję dziewczynki Jowitko, Tojciu i Ranna za miły ranek :* :* :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5221
#Jowita nieaktywny
26 października 2010r. o 13:33
Witaj Arturze i wszyscy na tym portalu.
Niewyjaśnione są zachowania nasze.Nie wyjaśnione,dlaczego kogoś kochamy,a potrafimy ranić, i to boleśnie, nie znamy ,a wkładamy "szpilkę" ( nawet z radością)....itp.
Artur ja dzisiaj biedna muszę ruskie pierogi kleić, mój luby sobie zażyczył (mówi i ma). :) :)
Śniadanie u Zranionej przebiegło w cudownej atmosferze. Dziewczyny sympatyczne, może troczę były zaskoczone "starą babą" hihihi :> ;( ,ale mam nadziejeę,że nie było to ostatnie spotkanie.
Pannazdzieckiem :P ;)
Miłego dzionka życzę i pozdrawiam serdecznie wszystkich. Arturze,powtórzę się" świat nie jest taki zły". :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4067
#zraniona nieaktywny
26 października 2010r. o 13:40
Jowita jaka stara baba! ?Jestesmy w najlepszym wieku!!! Takie wiesz... dojrzale.. :D jak winko im starsze tym lepsze,wiec pamietaj jestes nawet lepsza od nas :* Ide prasowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
26 października 2010r. o 13:40
Jowitko jaka stara baba ?? Mamy tyle lat na ile się czujemy !! Ja też myślę że to nie ostatnie nasze wspólne spotkanie :* Bardzo miło było Cię poznać :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5221
#Jowita nieaktywny
26 października 2010r. o 13:48
No.....ja mam ....dzieści heheh :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.