Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

8929
#Anonim8929 nieaktywny
26 kwietnia 2012r. o 18:53
Kammil napisał(a): Z horrorów polecam..

Słucham słucham :D Horrory uwielbiam :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8936
#lj nieaktywny
26 kwietnia 2012r. o 22:50
dobrych horrorów nie ma, ostatnio pojawiały się slashery lub filmy typu rec 1,2 czy tam 3.

Z tych ciekawszych filmów które mogę polecić to trylogia Millenium, reklamowana jest tylko amerykańska wersja pierwszej części pod tytułem Dziewczyna z tatuażem. Szwedzki film, jak najbardziej polecam wszystkie 3 części.

Dalej: 127 - ciekawy film tego samego reżysera co Trainspotting, Slumdog czy 28 dni później.

True grit - ostatnimi czasy coś mało westernów, ostatni po reamaku 3.10 do Yumy wart uwagi aczkolwiek bez fajerwerków.

Iron lady - obejrzałem z ciekawości, na raz może być,

coś starszego a i już w tv leciało to Watchmens (Strażnicy) - na podstawie komiku, jak ktoś lubi klimaty o superbohaterach to na pewno się spodoba

Maczeta - dla fanów twórczości Rodrigueza i Tarantino jak znalazł, dla pozostałych kibiców nie polecam.

Special forces - gdzieś widziałem, że reklamowali film wojenny na miare Szeregowca Ryana... kogoś poniosło. Fabułą oklepana, bez polotu. Można raz z ciekawości obejrzeć.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
27 kwietnia 2012r. o 10:21
~mir.ko napisał(a): ten reżyser z aktorem to jacyś kryminaliści ? : ]


Moja wypowiedź była skierowana do KoRna.

P.S.
Przypuszczam, że On zrozumiał co miałem na myśli, w odróżnieniu od "Transformersów" : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
27 kwietnia 2012r. o 10:36
Więc co do horrorów nowszych:
"TCM beginning" według mnie nawet Hopper by tego lepiej Nie zrobił.
"Happening" już słabszy, aczkolwiek odskocznia od sztampy. Tylko końcówka naiwna troszkę.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4285
#Akasha nieaktywny
27 kwietnia 2012r. o 18:28
Swietne filmy, ktore musicie obejzec to:

- Cast Away
- The Terminal
- Thor
- Your Highness
- Lake House
- Equilibrium
- Island
- Face Off
- Tristan i Izolda
- Percy Jackson & the Lightning Thief
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7932
#Kammil nieaktywny
27 kwietnia 2012r. o 19:12
Cast away faktycznie świetny niestety nieco zapomniany film.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wisienka niezalogowany
27 kwietnia 2012r. o 20:39
polecam filmyBD767 ``SIEROTA``oraz ``NOSTALGIA ANIOŁA``
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
28 kwietnia 2012r. o 20:45
Hegemon napisał(a):
~mir.ko napisał(a): ten reżyser z aktorem to jacyś kryminaliści ? : ]


Moja wypowiedź była skierowana do KoRna.

P.S.
Przypuszczam, że On zrozumiał co miałem na myśli, w odróżnieniu od "Transformersów" : )

Pozdrawiam


niestety tylko przypuszczasz. 1:0 dla transformers

pozdro : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Porady prawne