Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

7932
#Kammil nieaktywny
23 czerwca 2012r. o 1:26
~mir.qo napisał(a): reżyser ma nadzieje wybrnąć mocnym scenariuszem do rekina o 3ch głowach.

Choćby jego rekin miał 3 głowy, skrzydła i 2 penisy to nic z tego. Jak to mówią "z gów...a bata nie ukręcisz".


Dopisane 23.06.2012r. o godz. 01:26:

Jeśli już ktoś ma ochotę na dobry animal attack to niech sięgnie po coś z lat 70 lub 80. Np Orca, Szczęki albo np Slugs. Naprawdę dużo możnaby polecić tego.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2012r. o 17:43
Wyznania Gejszy-piękny film :) Był niedawno w tv
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
24 czerwca 2012r. o 18:47
"Róża"

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
24 czerwca 2012r. o 19:00
Ja pocisnąłem ostatnio "Safe" z Jasonem i muszę powiedzieć,że dobra akcyjka :D Polecam. Nie wiem czy ktoś już o nim pisał ,ale.... ;)


;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 czerwca 2012r. o 19:36

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2012r. o 19:45
a ja właśnie skończyłem oglądać ,,Czerwoną różę Normandii,, -świetny, wojenny film pod każdym względem tylko....hehehe musiałem kilka razy cofać i powtarzać niektóre dialogi ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 lipca 2012r. o 23:18

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
3 lipca 2012r. o 16:16
Skorn...

Piękny i wzruszający film.

Według mnie świetny!
... i bardzo, bardzo smutny...

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.