Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

9040
#BoEna nieaktywny
23 lutego 2013r. o 16:54
Akcja,najlepiej z zaskakującym zaskoczeniem,zwrotami akcji.Dobre aktorstwo.Może być triller,film psychologiczny ,,,niekoniecznie romans ,ani komedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2013r. o 16:54
tak kuźwa...ma to byc film ormiański.....
główny aktor ma mieć problemy z prostata a jego partnerka ma koklusz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2013r. o 17:04
BoEna napisał(a): Akcja,najlepiej z zaskakującym zaskoczeniem,zwrotami akcji.Dobre aktorstwo.Może być triller,film psychologiczny ,,,niekoniecznie romans ,ani komedia.


"Czarnobyl Reaktor Strachu"
Horror twórcy " Paranormal Activity"
Film opowiada o bezmyślności młodych ludzi , którzy za wszelką cenę szukają wrażeń.
Pomimo surowych zakazów, przewodnik zabiera ich do Czarnobyla.
Wrażenia są , ale nie koniecznie takie jakich się spodziewali, film kończy się tragicznie, a cała akcja powiewa grozą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
23 lutego 2013r. o 17:05
proponuję "Django" - Quentina Tarantino 2012, akcja, miłość, niezły soundtrack, dobra obsada, klasyka :)


cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
23 lutego 2013r. o 17:16
Acha,...coś wybiorę.Dziękuje bardzo.Oczywiście jeszcze jakąś propozycję przyjmę,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2013r. o 17:16
~ napisał(a):
BoEna napisał(a): Akcja,najlepiej z zaskakującym zaskoczeniem,zwrotami akcji.Dobre aktorstwo.Może być triller,film psychologiczny ,,,niekoniecznie romans ,ani komedia.


"Czarnobyl Reaktor Strachu"
Horror twórcy " Paranormal Activity"
Film opowiada o bezmyślności młodych ludzi , którzy za wszelką cenę szukają wrażeń.
Pomimo surowych zakazów, przewodnik zabiera ich do Czarnobyla.
Wrażenia są , ale nie koniecznie takie jakich się spodziewali, film kończy się tragicznie, a cała akcja powiewa grozą .


A ja myślałem , że nie znajdzie się nikt, komu spodobał się ten film!!! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7029
#casablanca nieaktywny
23 lutego 2013r. o 17:22
~ napisał(a):
A ja myślałem , że nie znajdzie się nikt, komu spodobał się ten film!!! :D


bo to jakiś sabotaż :)


Dopisane 23.02.2013r. o godz. 17:22:

BoEna napisał(a): Acha,...coś wybiorę.Dziękuje bardzo.Oczywiście jeszcze jakąś propozycję przyjmę,


miłego seansu :)

cynik - człowiek, co zna cenę wszystkich rzeczy, a nie zna wartości żadnej z nich...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 lutego 2013r. o 17:23
casablanca napisał(a): bo to jakiś sabotaż :)


Nie wpadłem na to!! :)

Django, podobał się!! Christoph Waltz w roli niemieckiego dentysty, rewelacyjny!!:)

:>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne