Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

9176
kc
9 października 2015r. o 18:52
Końcóweczka : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 października 2015r. o 18:58
To nie będę Cię rozpraszał :] :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 października 2015r. o 0:16
Jestem po seansie filmu, który ktoś już polecał :)

"Body/ciało" Małgorzaty Szumowskiej



[img=1444515256_zb7qbcx.jpg]


Zwracam uwagę na pytanie: "Czy jest coś więcej?" (niż ciało?)

Trudny film, ale warty obejrzenia :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 10:52
:>



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2015r. o 23:49


Ciekawy dokument, myślę, że nie tylko dla fanów, ale i dla tych, którzy w latach 90. dorastali słuchając muzyki rockowej rodem z Seattle.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 października 2015r. o 0:54


kapitalny klimat II WŚ i zwroty akcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
19 października 2015r. o 9:19
Nie wiem czy ktoś już polecał "Interstellar". Jak dla mnie obowiązkowa pozycja s-f.
W skrócie - z powodu zmian klimatycznych Ziemia przestaje być powoli planetą nadającą się do zamieszkania. NASA utrzymywała w tajemnicy, że kilkadziesiąt lat wcześniej w okolicy Saturna pojawiło się wejście do tunelu hiperprzestrzennego, łączącego dwie galaktyki. Teraz, aby ratować ludzi przed wyginięciem, grupa śmiałków z niego korzysta, aby odszukać świat nadający się do zamieszkania. Co tam znajdą - zobaczcie sami. Polecam!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
19 października 2015r. o 10:13
obowiązjowa to się zgodze, ale za dużo tu nielogicznej fantazji :) , po pol roku nie pamietam zakonczenia.

skoro lubisz trudne filmy kosmiczne polecam

http://www.filmweb.pl/film/Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2011-557117

obecnie rządzi prosty Marsjanin :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne