Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~Kundzer niezalogowany
2 listopada 2015r. o 1:03
Ja oglądam sporo filmów i też sporo kupuję. Znalazłem stronę, na której można dostać nowości za parę złotych http://cenoweuderzenie.com/ceny/filmy I polubiłem zbieranie tych filmów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 listopada 2015r. o 1:15
mnie zastanawia masowa sprzedaż i popyt filmów DVD, kiedy tv kineskop jest większą historią jak telefon klawiszowy.

dla kogoś kto posiada tv LCD, ich wartość powinna spadać do 0 zł, jak taśma magnetofonowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
2 listopada 2015r. o 10:50
Polecam!
[img=1446457848_kd4q76f.jpg]

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
5 listopada 2015r. o 17:12
kajtek68 napisał(a):
Sprawdzałem tylko, jak radzisz sobie z Jakubiakiem w kontekście PO.
Doceniam, że poglądy polityczne nie wpływają na Twoje gusta.


dopiero natrafilem. nie wiem czy dobrze odczytuje, ale sympatia czy antypatia do Jego piwa nie bierze się z mojego obecnego stosunku do PO. mimo że obecnie jest on nikły. po prostu to jedyne wartościowe browary jakie mam w zasięgu.

polecam koneserom Bojan Toporek - czerwony, do upolowania w testo, odlot


Dopisane 05.11.2015r. o godz. 17:12:

mir.ko napisał(a): wrzesien '15



pozwole siebie zacytować i polecić lokalnym fanon Everesta [także przyszłym jako wstęp] wydany już dokument Meru

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
15 listopada 2015r. o 10:42
~ napisał(a):
:>



Piękny i bardzo wzruszający!
;(

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2015r. o 10:46
magnum44 napisał(a): Piękny i bardzo wzruszający!
;(


Czekam na rewanż! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
15 listopada 2015r. o 10:57
Jeżeli będę miała jakiś film tego typu do polecenia, nie omieszkam się nim podzielić.
Miłego dnia :*

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
16 listopada 2015r. o 13:25
Film o rodzicach - dla rodziców.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Porady prawne