Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~aa niezalogowany
31 stycznia 2016r. o 22:47
:) oglądałam :) polecam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 23:02
nie ...
ale zapamiętam tytuł i w wolnej chwili jeśli jest dostępny w sieci może zerkne...

ps.nie dopytuje w co "trafiłem" bo ważne by trafić ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
31 stycznia 2016r. o 23:15
:D

http://olx.pl/oferta/star-wars-trilogy-CID767-IDbDhch.html#77c71f5e0c
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
2 lutego 2016r. o 11:35
Jak uważasz mirko ?
Dostanie wreszcie Leonardo DiCaprio Oscara ?
W tym roku za "Zjawę".

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 lutego 2016r. o 12:19
nie mogę się odnieść, bo nie widziałem filmu. Helios postanowił przez tydzień grać na Dużym Ekranie 'Pitbulla' dyskryminując obraz z Leo... napisałem zażalenie w tej sprawie i rozwiązanie :) otrzymałem podziękowanie za spostrzeżenie . :)

inne kina w okolicy grają później
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
2 lutego 2016r. o 15:21
kajtek68 napisał(a): Dostanie wreszcie Leonardo DiCaprio Oscara ?
W tym roku za "Zjawę".

Piękne zdjęcia krajobrazów Ameryki Północnej, ale zarazem duża ilość scen bardzo brutalnych.
Czy to jest rola na miarę Oscara?
Na pewno, rola wymagała od Niego ogromnego wysiłku, łącznie z jedzeniem surowego mięsa, co myślę, dla wegetarianina nie było łatwe.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 15:28
kajtek68 napisał(a): Jak uważasz mirko ?
Dostanie wreszcie Leonardo DiCaprio Oscara ?
W tym roku za "Zjawę".




E napisał(a):
kajtek68 napisał(a): Dostanie wreszcie Leonardo DiCaprio Oscara ?
W tym roku za "Zjawę".

Piękne zdjęcia krajobrazów Ameryki Północnej, ale zarazem duża ilość scen bardzo brutalnych.
Czy to jest rola na miarę Oscara?
Na pewno, rola wymagała od Niego ogromnego wysiłku, łącznie z jedzeniem surowego mięsa, co myślę, dla wegetarianina nie było łatwe.



nie wiedziałem, że E to mirko :| ale jaja !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
2 lutego 2016r. o 15:46
~ napisał(a): nie wiedziałem, że E to mirko :| ale jaja !

E to E, a mirko, to mirko, dlatego nie zacytowałam zwrotu "Jak uważasz mirko?- czy teraz już wszystko jasnE? :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza