Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

315
#mir.ko nieaktywny
2 lutego 2016r. o 16:22
Leo zawsze gra na miare oskara :) , ewentualnie sam film może mu w tym przeszkodzić


Dopisane 02.02.2016r. o godz. 16:22:

Nagroda Filmweb : Scena, na której pękaliśmy ze śmiechu za film Wilk z Wall Street (2013) / hhaha pewnie jak się czołgał do samochodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 lutego 2016r. o 16:39
Rozbawiła mnie mocno na scena, jak go "chwyciło". To były mocne piguły.

Dzisiaj Oskary to syf, nominacje dla Marsjanina to jakies nieporozumienie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 17:00
:>

Świetny! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
2 lutego 2016r. o 17:08
skorn napisał(a): Rozbawiła mnie mocno na scena, jak go "chwyciło". To były mocne piguły.

Dzisiaj Oskary to syf, nominacje dla Marsjanina to jakies nieporozumienie.





Mi się "Marsjanin" bardziej podobał niż "Zjawa"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 lutego 2016r. o 17:19
Podobać się może, na filmweb dałem 6/10, ale to nie jest film zasługujący na Oscary.


Dopisane 02.02.2016r. o godz. 17:19:

"Most szpiegów" to samo. Mimo że Spielberg i Scott to uznani reżyserzy, nie są w stanie stworzyć nic oryginalnego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 lutego 2016r. o 20:02
krótkometrażowy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 20:59
skorn napisał(a): Rozbawiła mnie mocno na scena, jak go "chwyciło". To były mocne piguły.

Dzisiaj Oskary to syf, nominacje dla Marsjanina to jakies nieporozumienie.


zgadzam sie - marsjanin to kopia "misji na marsa"......nic szczegolnego, zeby oskara dawac...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
2 lutego 2016r. o 21:06
napewno bliżej mu do statuetki niż komercyjnemu Maxowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza