Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

~:) niezalogowany
20 lutego 2011r. o 10:05
Iluzja napisał(a): ... lubię filmy o umieraniu, to chyba sobie go obejrzę..


To sobie oglądaj filmy wojenne bo tam zawsze jest dużo śmierci :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4547
#Anonim4547 nieaktywny
20 lutego 2011r. o 10:26
Ja pisałam o umieraniu, a nie o zabijaniu :)

&feature=related



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~esmeralda niezalogowany
20 lutego 2011r. o 10:28
:) i tu polecam pełnometrażowy film dokumentalny„Wojna Restrepo".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2011r. o 10:36
podróże pana kleksa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~esmeralda... niezalogowany
20 lutego 2011r. o 10:50
:) Iluzjo najpiękniejszy film o "umieraniu" jaki widziałam to "Motyl i skafander" ..warto obejrzeć też... "Basquiat – taniec ze śmiercią" oraz "Zanim zapadnie noc"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
20 lutego 2011r. o 10:55
~esmeralda... napisał(a): :) Iluzjo najpiękniejszy film o "umieraniu"..


Jeszcze słowo u umieraniu i "wyautuję" Cię z tego forum i może sobie przypomnisz swój NICK:> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4547
#Anonim4547 nieaktywny
20 lutego 2011r. o 10:57
~esmeralda... napisał(a): :) Iluzjo najpiękniejszy film o "umieraniu" jaki widziałam to "Motyl i skafander" ..warto obejrzeć też... "Basquiat – taniec ze śmiercią" oraz "Zanim zapadnie noc"


Ja żartowałam esmeraldo ... a filmy faktycznie piękne ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lutego 2011r. o 11:01
~:) napisał(a):
~esmeralda... napisał(a): :) Iluzjo najpiękniejszy film o "umieraniu"..


Jeszcze słowo u umieraniu i "wyautuję" Cię z tego forum i może sobie przypomnisz swój NICK:> :P
Grzdylu masz jakieś kompleksy może tatuś czesto gęsto odwiedzał cie w nocy i teraz się czepiasz wszystkich :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza