Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ciekawe Filmy!!

4113
#marzuniia nieaktywny
13 lutego 2011r. o 13:04
polska KOŁYSANKA rewelacja:)

Organizuje bezpłatne spotkania kosmetyczne Mary Kay
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2011r. o 20:23
~MiniMIni napisał(a): a ja duzych dzieci nie polecam, ogladalam wczesniej ale nie porywajacy;p polecam narzeczony mimo woli albo oswiadczyny po irlandzku.. oczywiscie kultowy kac vegas czy job czyli ostatnia szara komorka czy jakos tak smieszne texty;p nie jest moze porywajaco ambitny ale teksty ma dobre na wiele lat:))
Masz męża (żonę) i dzieciaki ? Ja odnalazłem tam trochę siebie :) A jak to mówią :nikt nie jest doskonały :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6171
#urszuella nieaktywny
13 lutego 2011r. o 22:48
osobiście polecam " Requiem dla snu "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4514
#kondrat nieaktywny
14 lutego 2011r. o 7:19
30 dni mroku - Czas ciemności :)

Chaos ! początek i koniec wszystkiego m/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4362
#Phineas nieaktywny
14 lutego 2011r. o 11:17
"Prawdziwe Męstwo" reż. bracia E. J. Cohen.

"Prawdziwe męstwo" to po prostu magicznie wykonany western. Widziałem go przedwczoraj w kinie.
Już mniejsza o to, że główni aktorzy, kostiumy, przebieg akcji, muzyka (nawet końcowa piękna piosenka) - wszystko to zostało połączone perfekcyjne. Już naprawdę mniejsza o to, co i tak zawsze jest charakterystyczne dla twórczości Cohenów.
Tu chodzi o coś więcej. O klimat dzikiego zachodu! Nie jest to kolejny hollywoodzki wygłaskany poprawny politycznie westernik zamydlający oczy naiwniakom. Nie jest to kolejne gówno typu dr. Quin.
Coheonwie przenieśli mnie w prawdziwe kowbojskie czasy. Surowe, brudne, czasem śmieszne, czasem smutne. Jest tam wszystko to co kocham w westernach.
Miód dla oczu i uszu, perełka w każdym calu.

Zamiast zapraszać dziewczynę na randkę z okazji Walentego, weź ją lepiej na ten film. A jak nie będzie chciała - to zostaw ją w domu, daj jej jakieś badyle, puść "Pretty Woman" i idź sam. Ja w czasie seansu żarłem chipsy popijając wódką. Normalnie prawdziwy dziki zachód. (przepraszam tylko, że trochę nakruszyłem, w przyszłości będę bardziej uważał).

10/10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4882
#Alpha nieaktywny
14 lutego 2011r. o 11:24
Zeitgeist 3

http://tnij.org/zeitgeist3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2011r. o 12:03
&feature=related
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3467
#Unborn nieaktywny
15 lutego 2011r. o 16:06

Po pierwsze: Simon Pegg FTW
Po drugie: Nick Frost FTW

MOC!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.