Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~g niezalogowany
19 grudnia 2011r. o 12:57
I oszaleją wszystkie (...) gdy poznają ten urok osobisty :D

Zmoderowano 19.12.2011 godz.18:38 - powód: wulgaryzm (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
20 grudnia 2011r. o 0:50
kto twierdzi ze toora ma lekka prace i ze przesiaduje na kantynie piszesz farmazony przyjdz na weekend to zobaczysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2011r. o 1:04
Żałuję, że nie mogłem być na wigilii, niestety sprawy prywatne mnie zatrzymały :( Jak w ogóle spotkanie, przemówienia? |Długo trwały?
Pozdrawiam, T.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gość niezalogowany
24 grudnia 2011r. o 0:12
A co myślicie o kierownikach zmiany. Ja jestem w miarę zadowolona. Zmiana R. nie jest zła, ekipa fajna i szef w miarę. Chociaż czasem też ma odpały. A jak pozostali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~on niezalogowany
27 grudnia 2011r. o 14:34
Znowu zwalniają tam stałych pracowników,tak poprostu bez powodu...co to wgl za firma? Jeden wielki BURDEL!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bestia niezalogowany
27 grudnia 2011r. o 14:51
~on napisał(a): Znowu zwalniają tam stałych pracowników,tak poprostu bez powodu...co to wgl za firma? Jeden wielki BURDEL!



A kiedy zwolnili ,dzisiaj ?I kogo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 13:51
A wie ktoś czy obecnie przyjmują nowych pracowników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda niezalogowany
10 stycznia 2012r. o 14:01
tak przyjmują ale samych inżynierów bo dzwoniłam do firmy dzisiaj.pozatym nikogo więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu