Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
25 stycznia 2012r. o 18:41
Coraz ciekawiej::))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adelka niezalogowany
25 stycznia 2012r. o 19:21
~ napisał(a): A co sądzicie o czerwonych kropkach ?
1.Zabawa w przedszkole
2.Gnębienie pracowników (MOBBING)



Nasze karty muszą być ładnie pokolorowane jak przyjedzie toyota :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sssss niezalogowany
29 stycznia 2012r. o 13:27
To, co tu się dzieje to jest po prostu kino! Ja mam ich dosyć. Wole sprzątać Niemcom kible niż słuchać hiszpańskiego pieprzenia. Zobaczycie, jeszcze dojdzie do tego, że Hiszpanie zaczną rządzić Polską
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4775
#Ewelinka18 nieaktywny
29 stycznia 2012r. o 23:11
Witam ! Wie ktoś coś na temat przyjec ? Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha co nie strzela z nocha niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 7:40
najgorsze w tym wszystkim jest to ,ze zawsze sie znajdzie jakis niedorobiony pracownik , ktorego mozna zastraszyc byle czym lub byle co obiecac a wtedy taki delikwent - ka kupczy wszystkim w gniazdo i czy to bedzie hiszpan, greg, niemiec ( jako pracodawca ) to najwiekszy wrog w pracy to wasz kolega , sasiad , znajomy. wiec zacznijcie od siebie porzadki a wtedy zaden z wyzej wymienionych pracodawcow nie podskoczy bo wszystkich naraz nie wywali. wyobrazcie sobie jakas wojne, okupacje to taki jeden z drugim by polecial na was doniesc, sprzedac sie i was jak kobieta lekkich obyczajów byle by tylko on mial spokoj - zero honoru, brak jaj i cywilnej odwagi -dno totalne

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rada Ocalenia Narodowego niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 15:14
Ta firma to jedna WIELKA PORAŻKA, ZAKŁAMANIE i BURDEL NA KÓŁKACH. Wszyscy chcą rządzić, ale im nie wychodzi. Liczy się tylko lizusostwo i kapowanie. Nie ważne, że dobrze pracujesz i nie chodzisz na zwolnienia. Jak chcesz przetrwać w tej firmie to zaopatrz się w numer telefonu swojego szefa i zdawaj mu całą relację. Ludzie asertywni i niezaślepieni są tam niewygodni i szybko usuwani. Jak nie masz pleców to zapomnij, że ktoś będzie się z tobą liczył. Kierownikami zostają ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym jak i co się tam robi. Na koniec pozdrawiam wszystkich wytrwałych i mających nadzieję na lepsze jutro !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~auschwitz niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 18:54
Wysłałem do Toyoty linka z tym forum i mniej więcej opisałem co w tej firmie się dzieje mam nadzieję, że przeczytają to z miłą chęcią. Jutro Audyt pomoście i zróbmy to samo co oni nam !! potrzymajmy do końca a później do wy krec ania ! Mail do prezydenta wysłany z warunkami tam :0 to starostwa również ale sam nie wskóram nic dzwońcie piszcie nasyłajcie kontrole !!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antygryzoń niezalogowany
31 stycznia 2012r. o 19:15
A ja Wam coś powiem, ja dzisiaj widziałem, wyszedł z długimi wąsami, z dużymi oczami, ogon się ciągnął po ziemi, jak myślicie kto to był..., już wiecie?, żyje w kanalizacji, jest strasznym szkodnikiem, dlatego szkodników należy tepić, najlepiej nasyłając KOTA... :D albo rozsypując trutkę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu