Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

3892
#pietrek1 nieaktywny
2 maja 2010r. o 22:42
w kopalni słoików, tylko trochę ciężko, bo ostatnio odkryli pokłady weków, a jak wiesz, te strasznie cięzko się pozyskuje :P

wiem, że są tez przyjęcia na plantacji budyniu, ale to raczej praca sezonowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r33 niezalogowany
2 maja 2010r. o 22:51
Eee :/. Wolał bym robotę w tartaku lub przy sianokosach. Wtedy mógłbym rano wysmarować pys k błotem lub sadzą (inaczej przybrać barwy wojenne), wziąć stracha na wróble, ustawić w polu lub przy pile a sam zagrzebać się w trocinach lub snopie. Barwy wojenne i strach na wróble to gwarancja że nikt by się nie poznał. Jeszcze by premię wypłacili że robiłem bez przerwy na siestę :D
Byle do 15h :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2010r. o 0:10
do 15h?
Chłopie przy sianokosach czy w tartaku to od switu do nocy jak jest pogoda bo na drugi dzień może padać.
Tam twardzieli potrzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2010r. o 6:58
Taka praca przy snopkach i w tartaku czeka na ludzi po ochronie srodowiska, szczegolnie na tych, ktorzy pochodza z Mirska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
3 maja 2010r. o 12:18
ja uważam ze to dobra firma i ze są duże możliwości rozwoju ale trzeba posiadać też swoja godnośc. A jeśli sie dostane na dobrych warunkach to bede z tego zadowolony i pracodawca tez..:)W każdej pracy na początku trzeba sie wykazać i udowodnić jakim sie jest pracownikiem.Prawda jest taka że nie każdy nadaje sie do pracy oraz nie każdy może byc menadżerem ponieważ nie posiada odpowiednich predyspozycji a jeśli ktos woli palic faje w kiblu i przeczekać do końca zmiany to życzę jemu powodzenia...........................


ja mam jutro rozmowe...:) zobaczymy co będzie..
jak mi zaproponuja 1300zl to podziEkuje---trzeba sie cenić i znać swoja wartość...
szkola
j ang
praca i praktyka za granica
certyfikat
referencje
tanio sie nie sprzedam......:)
a jesli ktoś przychodzi i mówi ze chce 1300 to oni już wiedzą z kim maja do czynienia...
powodzenia :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2010r. o 15:03
joe, gratulacje. Tak nalezy cenic swoja wiedze, praktyke i wartosc proponowanej uslugi pracodawcy. Po roznych ochronach srodowiska, marketingach itd..., moglbys tylko zmywac naczynia w szkolnej stolowce, z mozliwoscia awansu na vice woznego. Zadaj zawsze jak najwiecej, bo dzisiaj wiedza techniczna ma bardzo wysoka cene, gdyz jest poszukiwana przez pracodawcow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xy niezalogowany
3 maja 2010r. o 16:49
Oczywiscie masz racje. Ale nie znam zadnego inzyniera przygotowania produkcji, jakosci, ktory zarabialby wiecej niz 5 tys brutto- oczywiscie nie mowie tu o Wroclawiu tylko o okolicznych strefach. Wiec twoje kwoty z wczoraj byly baaardzo wyssane z palca. Wiedza techniczna jest cenna ale w naszym kraju nie az tak, gdyz jak wiesz czaly R&D jest ulukowany za granica. U nas sa tylko tanie montownie i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
3 maja 2010r. o 17:07
oczywiście ze oczekiwania nie mogą być za bardzo wygórowane bo to tylko odstrasza pracodawcę a jeśli sie okaże ze na prawdę jesteśmy dobrzy to on nie będzie chciał z nas zrezygnowac i sam nas doceni.....A wiadomo ze najlepiej można docenić pracownika wynagrodzeniem a gdy praca sprawia przyjemności to człowiekowi aż chce się do niej iść i z chęcią bierze nadgodziny.Z mojego doświadczenia zdobytego poza granicami pl wiem ze pracodawcy nie chętnie pozbywają sie pracowników wyszkolonych.........ponieważ juz w nich zainwestowali i nie muszą ich szkolić tak jak nowego.
I tu sprawdza sie piękne przysłowie "Pokorne ciele 2 matki ssie"
jest to 100% prawda i sam sie przekonałem ..Jeśli ktoś ma chęci do pracy oraz motywacje i jest pozytywnie nastawiony do ludzi --osiągnie sukces......
Mi osobiście ciężko jest pojąć jak można szukać pracy 1 rok lub 2 i nic........????w takim przypadku trzeba przeanalizować swoje działanie bo cos jest nie tak........

A tak na marginesie nie narzekajcie tak na ta polske tylko nauczcie sie ja Kochac....
powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza