Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
3 maja 2010r. o 17:27
"Wiec twoje kwoty z wczoraj byly baaardzo wyssane z palca".

Nie z palca, ale baaaardzo wyssane z kieszeni pracodawcy. I nie chodzi tu o przygotowanie produkcji, lecz o projektowanie i wdrazanie nowych pomyslow, w tym racjonalizatorskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
5 maja 2010r. o 13:30
JA juz jestem po rozmowie: jakie wrażenia :
bardzo dobre, rozmowa rzeczowa i konkretna
oczywiście trzeba powiedzieć o swojej ścieżce związana z karierą i aby być wiarygodnym potrzeba na to dokumentów a oni nie są głupi i już po rozmowie wiedzą czy to jest prawda
rozmowa trwa od 10 do 30 minut i radze szczerze odpowiadać na pytania bo kłamstwo ma krótkie nogi

oby sie udało mi oraz wam tego życzę
a ja czekam na drugi etap kwalifikacji
pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 maja 2010r. o 14:38
~joe napisał(a): oczywiście ze oczekiwania nie mogą być za bardzo wygórowane bo to tylko odstrasza pracodawcę a jeśli sie okaże ze na prawdę jesteśmy dobrzy to on nie będzie chciał z nas zrezygnowac i sam nas doceni.....A wiadomo ze najlepiej można docenić pracownika wynagrodzeniem a gdy praca sprawia przyjemności to człowiekowi aż chce się do niej iść i z chęcią bierze nadgodziny.Z mojego doświadczenia zdobytego poza granicami pl wiem ze pracodawcy nie chętnie pozbywają sie pracowników wyszkolonych.........ponieważ juz w nich zainwestowali i nie muszą ich szkolić tak jak nowego.
I tu sprawdza sie piękne przysłowie "Pokorne ciele 2 matki ssie"
jest to 100% prawda i sam sie przekonałem ..Jeśli ktoś ma chęci do pracy oraz motywacje i jest pozytywnie nastawiony do ludzi --osiągnie sukces......
Mi osobiście ciężko jest pojąć jak można szukać pracy 1 rok lub 2 i nic........????w takim przypadku trzeba przeanalizować swoje działanie bo cos jest nie tak........

A tak na marginesie nie narzekajcie tak na ta polske tylko nauczcie sie ja Kochac....
powodzenia


My kochamy Polskę, tylko ona nas nie kocha.A tak na marginesie, skoro tutaj nie tak zle ze znalezieniem pracy to co robiłes za granicą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joe niezalogowany
5 maja 2010r. o 19:29
praktyki oraz doświadczenie zdobyte za granią na pewno zaprocentują w pl ;) a i dzięki temu człowiek poszerza swoje horyzonty ..............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
5 maja 2010r. o 19:53
szukają frajerów za najniższą średnią powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
5 maja 2010r. o 19:56
~anonim napisał(a): szukają frajerów za najniższą średnią powodzenia


to za najniższą, czy średnią, bo nie kumam :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
5 maja 2010r. o 19:58
czego nie kumasz najniższa średnia to 1030 na reke
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
5 maja 2010r. o 20:02
to jest kolego najniższa pensja krajowa. Średnia to całkiem co innego ;)
Matematyki nie miałeś w szkole, czy co?? Nie wiesz, że najniższa i średnia do dwie całkiem różne definicje?? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.