Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Zainteresowany niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 9:49
A jak się nazywają liderzy że wczorajszej pierwszej zmiany?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 12:57
Tytus,Romek i Atomek :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~U niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 21:57
Wy serio musicie zgrywać pseudo zabawnych gdy chłopaki zadają normalne pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawy niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 22:09
oni poprostu maja w głowie pseudo rozum i ciezko im interpretowac takie pytania.. wiec odpisuja na takim poziomie na jakim rozumuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wtryskowy niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 0:49
O widze ze posterunkowego Z.Z. w koncu ktoś zagonił do roboty. Zamiast głupich odzywek na spacerach w ciemnych okularach pracuje jak zwykły logistyk. W końcu się na nim poznali że się do niczego nie nadaje. Powinien odejść i się nie ośmieszać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 12:16
no bo co niektórzy ściemniają zamiast pracować a za nich pracują inni. Natomiast nie mogę ogarnąć sytuacji, kiedy jest piatek i nocka i przychodzi lider i mówi ze w sobote mam przyjśc na nocke po czym zdziwiony ze odmawiam bo rypałem w tamtym tygodniu i jeszcze ostatnie dwa dni po 12 godzin. informują po 8 godzinach ze muszę zostać jeszcze 4 albo dzień przed wolnym weekendem że musze być w pracy. No i towarzystwo obrażone ze odmówiłem. Pracuje 2 tyg dopiero wiec moze nie o wszystkim jeszcze wiem ale sprawa jak narazie dla mnie dziwna z tą pracą :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziomek niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 12:35
do mnie jeszcze nie dzwonili !:( a bylem 22 marrca i po rozmowe o prace spisali mnie do notesu i kazali czekac:!
Kto wie jak dlugo sie czeka az ponownie wezma do biura.
Po jakim czasie sie dowidziemle ze pani katarzyna co mnie przepytwala byla z formel d.
To mozkiwe ze tam sie miesci tez formel d?

Dajcie troche otochy .Podbno do 3 miesiecu sie nawet czeka .sam juz nie wiem oco biega.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lennik niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 12:48
~ziomek napisał(a): do mnie jeszcze nie dzwonili !:( a bylem 22 marrca i po rozmowe o prace spisali mnie do notesu i kazali czekac:!
Kto wie jak dlugo sie czeka az ponownie wezma do biura.
Po jakim czasie sie dowidziemle ze pani katarzyna co mnie przepytwala byla z formel d.
To mozkiwe ze tam sie miesci tez formel d?

Dajcie troche otochy .Podbno do 3 miesiecu sie nawet czeka .sam juz nie wiem oco biega.

Dodam Ci trochę otuchy i polecę, żebyś szukał dalej pracy, bo generalnie czeka się maksymalnie dwa dni na odpowiedź. Tak, Formel D też tam sie mieści. Nie traktuj tej oferty jako pracy życia, bo nie ma chyba młodego który by tam nie pracował. Sam się zdziwiłem jak znalazłem tam połowę mojej szkoły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza