Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 19:11
~Lennik napisał(a):
~ziomek napisał(a): do mnie jeszcze nie dzwonili !:( a bylem 22 marrca i po rozmowe o prace spisali mnie do notesu i kazali czekac:!
Kto wie jak dlugo sie czeka az ponownie wezma do biura.
Po jakim czasie sie dowidziemle ze pani katarzyna co mnie przepytwala byla z formel d.
To mozkiwe ze tam sie miesci tez formel d?

Dajcie troche otochy .Podbno do 3 miesiecu sie nawet czeka .sam juz nie wiem oco biega.

Dodam Ci trochę otuchy i polecę, żebyś szukał dalej pracy, bo generalnie czeka się maksymalnie dwa dni na odpowiedź. Tak, Formel D też tam sie mieści. Nie traktuj tej oferty jako pracy życia, bo nie ma chyba młodego który by tam nie pracował. Sam się zdziwiłem jak znalazłem tam połowę mojej szkoły.


hej. nie chce dawać dobrych rad bo nie w tym rzecz. pracowac gdzies trzeba i to sprawa bezdyskusyjna ale...nie pchaj sie do guardiana , a jeśli już to traktuj to jak pracę tymczasową. i nie przez agencję formel d tylko np. trenkwalder. dlaczego? formel d daje umowy zlecenia czyli cały guzik z takiej umowy masz. spotkałem kolesia który ma ta umowe już rok. nie wiem czy do lekarza sie dostaniesz bo chyba ubezpieczenia nie masz. nie mówiąc o urlopie i ze nie wlicza sie umowa do emerytury itd. trenkwalder daje umowy o prace tymczasową ale wliczaja sie do emerytury i masz wszystkie świadczenia. tak samo agencja randstad. idz do tego trenkwalder na piaskowej i tam złóż cv. przyjmują ludzi do pracy stamtad. wisi ogłoszenie na operatorów produkcji i cos tam jeszcze...nie pamietam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziomek niezalogowany
16 kwietnia 2016r. o 20:27
tak ja mialem spotnie osobiste przez jakoms agencje chyba na A nie pamientam.
2 raz ponowilem cv przed formel d z olx.pl to bylo we wtorek tydzien temu.
przepytała mnie i na koniec muwila do uslyszenia! to znaczy że bedzie ciag dalszy?
wogule inne firmy jak dzownia do mnie tez tak muwia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczepan niezalogowany
17 kwietnia 2016r. o 16:30
Wysylajcie mi swoje CV, a jak Was przyjmą to po okresie próbnym zgarne 500 zł za głowę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja_lol niezalogowany
17 kwietnia 2016r. o 23:37
to najlepszy AWPer w CS'ie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 17:43
Słyszeliście kiedyś o neutrinach? Podobno jest to najbardziej tajemniczym zjawiskiem w całej przestrzeni kosmicznej powstałej prawdopodobnie sekundę po Wielkim Wybuchu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rw niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 13:37
beda mial rozmowe z kordynatorem ! na stanowsiku kontroler jakosci .
co mnie czeka ? jak wyglada rozmowa?:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taki tam niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 16:34
~rw napisał(a): beda mial rozmowe z kordynatorem ! na stanowsiku kontroler jakosci .
co mnie czeka ? jak wyglada rozmowa?:(


pójdziesz to sie przekonasz !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2016r. o 16:36
~taki tam napisał(a):
~rw napisał(a): beda mial rozmowe z kordynatorem ! na stanowsiku kontroler jakosci .
co mnie czeka ? jak wyglada rozmowa?:(


pójdziesz to sie przekonasz !


hehe, tam bija? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza