Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DEMOTYWATORY - szokują , bawią i inspirują

~ciekaw niezalogowany
28 marca 2010r. o 16:08
Z całym szacunkiem, ale czy wy się uważacie za ludzi inteligentnych?

O ile pierwsze odpowiedź jest w miarę na poziomie (pomijając to, że można wejść w TOP10 na demotach oraz to że tych "ciekawych demotów" jest już 15 stron!), to pozostałe to są chyba wypowiedzi gimnazjalistów?
Gosia, szanuję twoje dziwne hobby nabijania postów. Może chcesz się dowartościować? Nie wiem. O Kasi nie wspomnę, bo nie ma co nawet komentować.

Jeśli odpowiedź na klarowne pytanie to dla was dziewczyny za wiele to proszę się w ogóle nie udzielać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
28 marca 2010r. o 16:18
No dobrze cwaniaczku, to ja mam pytanie , po co to oglądasz skoro Ci nie pasuje ? Po drugie, co do nabijanie postów , jakie znaczenie dla Ciebie, ma liczba postów ? Czy ktoś kto ma dużą liczbę , ma jakieś przywileje ? Wiesz dobrze, że nie , więc takie paplanie na temat nabijania, też chyba nie jest do końca na miejscu . To nie forum, w którym liczba postów, daje jakieś dodatkowe tytuły jak na innych forach . Więc nie dziw się, że jeśli rzucisz, jakieś nie do końca mądre hasło , pozostanie ono bez oddźwięku .
Pozdrawiam :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekaw niezalogowany
28 marca 2010r. o 16:40
Po pierwsze trochę szacunku do ludzi, z którymi dyskutujesz.
Po drugie widać, że co niektórzy mają problem ze zrozumieniem takiego trudnego pojęcia jak ironia.
Pytasz po co oglądam. A kto powiedział, że oglądam? Miałem wolny czas więc wszedłem poczytać posty poszczególnych tematów, a z ciekawości zaglądnąłem kto i w jakim celu założył konkretnie ten wątek.
Kolejna sprawa - posty. Nie ja "paplam" i nabijam posty, a jeśli chcesz się dowiedzieć, kto bezsensownie nabija posty to cofnij się stronę wstecz do swojego postu. Bo chyba mi nie powiesz, że pierwsza odpowiedź na mój post nie była "paplaniem".

Na zakończenie oświadczam, że już więcej nie zamierzam tutaj się udzielać, na forum, na którym widocznie nie jestem mile widziany. Trudno, jakoś to przeżyje, wy pewnie również.
Widocznie nie dane mi było trafić na poważnych użytkowników tego serwisu, którzy by potrafili w rzeczowy sposób odpowiedzieć na jakże precyzyjne pytanie o rasę psa.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
28 marca 2010r. o 16:44
Do Ciekaw-pies, o którego pytasz, to najpewniej czekoladowy labrador. Zdjęcia są mało wyraźne, do tego pies jest w wodzie, ale wygląda mi to na właśnie labradora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
28 marca 2010r. o 16:45
~ciekaw napisał(a): Po pierwsze trochę szacunku do ludzi, z którymi dyskutujesz.
Po drugie widać, że co niektórzy mają problem ze zrozumieniem takiego trudnego pojęcia jak ironia.
Pytasz po co oglądam. A kto powiedział, że oglądam? Miałem wolny czas więc wszedłem poczytać posty poszczególnych tematów, a z ciekawości zaglądnąłem kto i w jakim celu założył konkretnie ten wątek.
Kolejna sprawa - posty. Nie ja "paplam" i nabijam posty, a jeśli chcesz się dowiedzieć, kto bezsensownie nabija posty to cofnij się stronę wstecz do swojego postu. Bo chyba mi nie powiesz, że pierwsza odpowiedź na mój post nie była "paplaniem".

Na zakończenie oświadczam, że już więcej nie zamierzam tutaj się udzielać, na forum, na którym widocznie nie jestem mile widziany. Trudno, jakoś to przeżyje, wy pewnie również.
Widocznie nie dane mi było trafić na poważnych użytkowników tego serwisu, którzy by potrafili w rzeczowy sposób odpowiedzieć na jakże precyzyjne pytanie o rasę psa.

Pozdrawiam.


oj biedaku, baz Ciebie to forum już nigdy nie będzie taki samo ;(
Żegnam ozięble!!!!
Co do psa, wydrukuj to zdjęcie i idż z nim do kynologa, może zaspokoisz swoją ciekawość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1831
#agastaffbull nieaktywny
28 marca 2010r. o 16:46
Dodam, że psy tej rasy są świetnymi pływakami. Gdybyś kiedykolwiek miał inne pytania z zakresu kynologii-polecam się. Najlepiej na priv, coby nie drażnić niektórych...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 marca 2010r. o 19:02
aj ktos sie czepia..ja zamiastsleczec nad tysiacami demotow widze wiele bardzo ciekawych na tym temacie,a pisze to dlatego aby sobie nabic dodatkowego posta:)liczy sie ilość:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 marca 2010r. o 9:22
[img=1269847365_2in7mpk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne