Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Bowe Elektrik

~psotka niezalogowany
16 marca 2012r. o 10:58
gdyby szef potrafił docenic ludzi ze stazem i doswiadczeniem to moze nie trzeba by bylo szukać niedojdów zyciowych , zarobki o obietnicami to" masakra " zresztą jego ulubione słowo, no ale jesli ktoś nie żadnej pracy to można pracowac troche . Atmosfera nie ciekawa bo wszyscy to lenie z założenia polityki firmy także nagrody nie będzie tylko do roboty . Życze powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2012r. o 12:51
~obserwtor napisał(a): WItam ponownie .Widze poruszylo pare osob i to bardzo to co napisalem. I widze pisza tu osoby ktore tam juz dawno niepracuja . To jak tak bardzo jest zle to czemu nikt sie nieodezwie tylko tacy madrzy jestescie przy monitorach swoich komputerow. Zarobki zarobkami kazdy by chcial zarabiac po 5tys. I nic nierobic ale tu jest polska wiec sa takie realia jakie sa wiec o co chodzi . Zreszta na kazdym forum wypowiadaja sie tylko te osoby ktorym jest tak zle wiec trzeba sie zwolnic droga wolna nikt wam na sile niekaze pracowac a na forum mozna sie tylko dowiedziec jak to jest zle jacy wszyscy sa podli i pisza to osoby ktore tylko obrabiaja dupe wszystkim . A znam te osoby niestety choc tam niepracuje. Wkazdym zakladzie gdzie pracuje wiecej kobiet jest tak samo aby inna niemiala lepiej niz ja ,a to nietrzeba patrzec ze moze bedzie lepiej tylko pracowac ja bym wam tam zalozyl monitoring i wyszlo by jak ktora pracuje wiec cieszcie sie chwila poki nie jestescie pod obserwacja u wielkiego brata jak wiekszosc zakladow .


Czyli znasz Obserwatorze pare osób tam pracujących? A co? Ty zwiałeś z tego zakładu bo mało płacili???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zocha niezalogowany
16 marca 2012r. o 12:59
Znam ten zakład i ludzi tam pracujących i te wypowiedzi na forum bo odczytałam wszystkie są w 95% prawdziwe.Dlatego zanim ktoś podejmie decyzję o przyjęciu się do pracy w tym zakładzie niech się poważnie zastanowi,bo nie warto tracić zdrowia i nerwów za takie marne grosze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pieciamajsterkowycz niezalogowany
20 maja 2012r. o 19:38
Witam. Czytam te wasze posty i wszyscy odnosicie się do pracy na produkcji - a jak wygląda praca magazyniera? Niby jest 5 miejsc, te 2k pewnie brutto znajac zycie. Czy żywot magazyniera w bowe jest tak samo przeje** co zywot pracownika produkcji ? prosze o odpowiedź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
27 września 2012r. o 13:03
Czy pracował ktoś w Bowe jako pracownik biurowy? Jakie są warunki pracy? Obserwując lokalny rynek pracy zauważam, że co jakiś czas pojawiają się oferty właśnie na to stanowisko, więc zastanawiam się czy warto tam aplikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
27 września 2012r. o 15:19
Wymagana jest znajomosc jezyka niemieckiego a zarobki w granicach 1300zl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pimpek niezalogowany
27 września 2012r. o 20:52
Pracowałem w tym ...........szef akurat ma wszystko i wszystkich głęboko ..........., co najlepsi już poodchodzili , żadnego szacunku dla doświadczonych pracowników , wręcz tam potrzeba baranów żeby przez pól roku zanim się połapią wykorzystać na maxa, potem sami się zwalniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~profesor niezalogowany
28 września 2012r. o 7:39
i bardzo dobrze. ciemnote i nieukow trzeba wykorzystywac, niedorajdy zyciowe po to sa ,aby robic na swoich panow , ja tez zatrudniałem deebili ,to do mnie jako pracodawcy jak bylo grzecznie zaczli skak, wiec kopa na dupe i nastepnych sie brało , dopiero po jakims czasie znalazłem narmalnych pracownikow ... cholota bolesławiecka z wami inaczej sie nie da!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.